Doranku: з’явився новий лейбл електронної музики

Doranku: з’явився новий лейбл електронної музики
14.08.2023
5052

Резидент KISS FM Lipich відкрив новий лейбл електронної музики під назвою Doranku, що займається дистрибуцією та просуванням електронної танцювальної музики різноманітних жанрів.

"Ми допомагаємо молодим артистам знайти свого слухача! Поширюємо музику на стрімінгових майданчиках, таких як Beatport, Spotify, Apple Music, YouTube Music та багато інших і, звісно, гарантуємо винагороду артистам у формі роялті", – йдеться на офіційному сайті лейблу.

"Раніше ми обмежували себе та випускали лише україномовну денс-музику. Втім постійно отримували матеріал від артистів, який вимушені були ідентифікували як "неформат". Це стимулювало нас відкрити новий лейбл Doranku. Спеціально для електронної танцювальної музики, незалежно від жанру, чи наявності в ній вокалу. Талановитим електронним музикантам – місце у нашій команді", – говорить засновник лейблу Богдан-Нестор Ліпич.

Нині на лейблі з’явилося декілька релізів. Зокрема, від артистів Ivan Mazepa, Pavaro, Prokop, Quasar-89.


Ознайомитись з основними критеріями та надіслати для лейблу свій трек можна тут, або ж на адресу електронної пошти info@doranku.com.
 
Лейбл Doranku у соцмережах:
Facebook | 
Instagram | YouTube