ТНМК та YARMAK випустили кліп “++”, щоб надихнути всіх, хто на стороні добра

ТНМК та YARMAK випустили кліп “++”, щоб надихнути всіх, хто на стороні добра
29.08.2023
4945
Зірки української хіп-хоп сцени об'єдналися, щоб записати спільний трек, який мотивуватиме усіх, хто воює на стороні добра. За перші дні відео набрало понад 300 тисяч переглядів.

Музиканти схожі не тільки стилем музики, з якою виступають, а й тим, що роблять усе можливе для наближення перемоги. В перший день повномасштабного вторгнення YARMAK став у чергу до військкомату, і донині воює у Збройних Силах України. ТНМК ж дають численні концерти в рамках благодійного туру, де збирають кошти на ЗСУ.

Саме тому на створення пісні хлопцям було потрібно багато часу:  через щільний графік військових завдань та благодійних виступів зібратися було важко. 

"Всьому свій час. Ми давно на дружньому респекті з українськими хіп-хоп легендами ТНМК, але тільки зараз народилася колаборація ідеологом якої став Фоззі, - розповів YARMAK, - Трек ми публікуємо майже через рік з моменту запису через зайнятість нас всіх в процесах, що мінусують ворога. Фронт сьогодні існує тільки один, а це його саундтрек".Пісня - про всіх, хто воює на стороні добра, за Україну. Вона була створена, щоб підтримувати, надихати всіх, хто став на захист країни.  Назва “++” також з військового сленгу та означає отримання якоїсь інформації.

“Сьогодні вся наша енергія налаштована на перемогу, чим би ти не займався, пишеш пісню, граєш концерт, учишся стріляти, керувати дроном, проходиш курс по такмеду, або ж риєш собі схрон від ворожих прильотів, все це з думкою про наше світле майбутнє, а воно саме сьогодні залежить від кожного, хто намагається опанувати військові професії та відповідно і військовий сленг, а там немає часу на довгі слова, тому «зрозумів», «прийняв» та «дію» буде просто ++.”, - розповів учасник гурту ТНМК Фагот.

Хлопці вже встигли заспівати нову пісню у різних містах світу.У кліпі ТНМК та YARMAK співають на фоні військової техніки, а ще бачимо потужні кадри із зони бойових дій та мужню боротьбу українських військових.Нещодавно також YampolSky, 2K DJ та Korchenova випустили новий трек In The Sky.