10 причин для покупки фільтра зворотного осмосу

10 причин для покупки фільтра зворотного осмосу
29.08.2023
4118
Як магазини, де представлена продукція одного бренду, так і гіпермаркети, де доступні для замовлення товари різних торгових марок, регулярно розширюють асортимент механізмів і комплектуючих до них, щоб клієнти могли користуватися не просто очищеною, а й корисною водою. Часто користувачі вибирають фільтр зворотного осмосу, який працює в рамках двох процесів:
 1. Рідина після попереднього очищення потрапляє на мембрани, де затримуються дрібні та великі компоненти, а потім під тиском вичавлюється в систему.
 2. Затримані компоненти відразу змиваються в каналізаційний злив, отже – не накопичуються і не беруть участь у подальшому механізмі очищення, що може критично вплинути на якість рідини.
Перевірений очисник води – зворотний осмос – ідеально зарекомендував себе в домашніх умовах: в котеджах, будинках, таунхаусах; а також у комерційних – в готелях, ресторанах, кафе, де особлива увага приділяється якості продуктів та води, з яких готуються страви та напої.

10 причин, чому вам необхідна система очищення води зворотного осмосу

На виході Н2О абсолютно чиста, прозора, не має сторонніх смаків та запахів. Говорячи про базові переваги системи, що випускається українськими, американськими, європейськими та азіатськими виробниками, слід виділити такі:
 1. Очищення на молекулярному рівні, що дозволяє позбавитися важких металів, газів.
 2. Затримання органічних речовин, що накопичуються як у трубах системи, так і безпосередньо у водоймі, з якої відбувається забір води.
 3. Можуть використовуватися як із центральною системою подачі води у багатоповерхівках, будинках, так і з колодязями, свердловинами.
 4. Економічна вигода: після встановлення та використання в їжу очищеної збалансованої води покращується самопочуття, знижується інтенсивність прояву алергічних, простудних захворювань.
 5. Насолода смаком як у вигляді чистої води, що вгамовує спрагу, так і як компонента напоїв, страв.
 6. Можливість використання в догляді за шкірою та волоссям: умивання та миття голови такою рідиною нормалізує жировий баланс, активізує ріст волосся, розрівнює рельєф шкіри та нормалізує колір.
 7. Можливість використання як у системі із показником тиску 3-7 атмосфер, так і з більш низьким тиском за рахунок встановлення спеціальних фільтрів.
 8. Мембрани затримують молекули з розміром 0,001-0,0001 мкм, чого у побутових умовах не забезпечить ніякий інший фільтр.
 9. Існують варіанти системи для накопичення та прямоточного використання рідини з-під крана.
 10. Тиха, безшумна робота та оперативна заміна картриджа, у якого вийшов робочий ресурс – самостійно або залучаючи фахівців магазинів та сервісних центрів обслуговування.
Рішення купити фільтр зворотного осмосу часто приймають сім'ї, де є діти або люди, які страждають на мочекам'яну хворобу, часті простудні захворювання, відчувають погіршення самопочуття та стану імунітету.

Осмос фільтр: як утворюється ціна

На вартість системи впливає бренд, а також масштаб – на який обсяг води розрахований механізм. Додатково враховується наявність іонізатора, мінералізатора, накопичувального бака. Можна обрати водяні фільтри зворотного осмосу, що працюють на основі активованого вугілля, карбону або поліпропілену. На ціну також впливає кількість вивідних кранів: найзручніше, коли один подає очищену, а другий – мінералізовану воду.

Механізм традиційно монтується у просторі під раковиною, де не привертає зайву увагу, і чудово вписується в будь-який інтер’єр.

Партнерський матеріал