Чи існують жіночі Apple Watch: особливості вибору аксесуарів для дівчат

Чи існують жіночі Apple Watch: особливості вибору аксесуарів для дівчат
27.10.2023
3468
Топові виробники техніки намагаються йти в ногу з часом, тому не ділять свої розробки за гендерною ознакою. Apple — не виняток, отож, усі Apple Watch — унісекс. Вони однаково підходять для чоловіків і для жінок. Застаріла концепція суто дівчачих кольорів чи формфакторів купертинівцям не близька.

Щоб обрати Епл Вотч жіночі, не потрібно слідувати стереотипам про рожевий. Краще зосередитися на технічних характеристиках та функціональних можливостях. 

Стиль експлуатації

Переважна більшість «яблучних» годинників орієнтована на повсякденне використання. Але не Ultra, бо це версія для екстремальних пригод: піших походів, гірського відпочинку, дайвінгу. 
 • SE — ідеальна альтернатива звичайному механічному годиннику. Час показують точно, можуть будити замість будильника, швидко реагують на дотики, підтримують функцію таймера та секундоміра.
 • Series 9 — для користувачів, які зі спортом на «ти». Допомагають слідкувати за станом здоров’я, контролюють фізичну активність, за допомогою спеціального програмного забезпечення сприяють підвищенню результативності тренувань.
 • Ultra — для тих, хто не звик сидіти на місці. Витривалі та надійні, як ніколи. З акцентом на безпеку: використовують двочастотний навігатор, мають вбудовану сирену. Як і інші моделі, вміють розпізнавати падіння та аварії.

Потреба у зв’язку

Жінкам, які не звикли розлучатись з Айфоном навіть на хвилину, не принципово використовувати годинники з власним модулем стільникового зв’язку. Цілком достатньо дешевшої GPS-версії.

«Вотчі» в конфігурації GPS + Cellular більш самостійні, тому до вподоби власницям, які:
 1. Люблять залишати мобільний телефон вдома, коли йдуть у спортзал чи на вуличне тренування;
 2. хочуть використовувати якомога більше номерів для різних цілей (робоча комунікація, спілкування з рідними, шопінг);
 3. прагнуть завжди залишатися на зв’язку.

Розмір зап’ястя

На тендітне зап’ястя габаритний годинник краще не «садити». Насамперед — через незручності. Корпус, шириною майже як сама рука, сковує рухи та викликає дискомфорт. До того ж ремінцеві важко забезпечити ідеальне прилягання вбудованих датчиків до тіла. 

Для тонесенького зап'ястка призначені менші моделі з популярних лінійок:
 • 40-міліметрова SE вагою всього 27 грамів;
 • 41-міліметрова Series 9 в алюмінієвому корпусі, що важить близько 32 грамів. 
За середнього обхвату руки доцільно носити Special Edition 44 мм або Apple Watch 9 45 мм. 

Здоров’я

Серед функцій, програм та технологій, які можуть полегшити життя сучасної жінки:
 1. Моніторинг стадій сну. Можна дізнатися, коли варто засинати та прокидатися, щоб організм краще відновлювався.
 2. Ретроспективна оцінка овуляції. Те що треба на випадок планування вагітності або у разі проблем з органами малого таза.
 3. Відстежування психічного стану. Визначення рівня стресу та допомога у боротьбі з «подразниками».
 4. ЕКГ. Для своєчасного виявлення аритмії та інших проблем з серцево-судинною системою.
Секрет функціональності та практичності Смартгодинників Apple простий. Виробник не наголошує на інтересах конкретної групи потенційних користувачів, а зважає на потреби та уподобання всієї цільової аудиторії одразу. 

Партнерський матеріал