KISS FM – 21 рік!

KISS FM – 21 рік!
26.11.2023
13455

Цієї осені найтанцювальніша радіостанція країни KISS FM відзначає свій 21-й День народження! Фантастична цифра, в яку досі складно повірити. Але за цей час The Best Dance Radio змінило саме ставлення до танцювальної музики в Україні, перетворивши нішевий стиль в один з найпопулярніших та модних напрямків.  

З перших років існування ми привертали увагу слухачів FM-діапазону не лише актуальною світовою dance-музикою в етері, крутими радіошоу, як закордонних, так і вітчизняних ді-джеїв, але й знаковими івентами на честь святкування кожного нашого Дня народження!  

Багато в чому радіостанція була першою… Саме на хвилях KISS FM з’являються перші радіошоу топових закордонних діджеїв – Armin van Buuren, Tiesto, Carl Cox, Pete Tong, Roger Sanchez та інші. KISS FM першими зібрали багатотисячний натовп на святкування свого третього дня народження – то був шалений марафон з діджеїв, а хедлайнерами були шведське тріо – Steve Angello, Sebastian Ingrosso і Axwell (в повному складі = Swedish House Mafia).
 
Також KISS FM першими створили офіційний суто вітчизняний денс-парад 10DANCE та щороку нагороджувала найкращих представників української клубної сцени на церемонії KISS FM 10DANCE AWARDS.
 
Ми першими в країні серед радіостанцій запустили повноцінний вебсайт, який відповідав вимогам того часу та потребам тодішніх користувачів Інтернет… Згодом саме на платформі kissfm.ua ми першими серед радіостанцій відкриємо подкасти, створимо трансляцію зі студії за допомоги веб-камер, зробимо додатки для всіх операційних систем, повісимо прогресивний плеєр і так далі… і так далі… (а далі – ще буде).

З перших днів і до сьогодення за кермом станції стоїть генеральний продюсер KISS FM – Антон Цеслик. Він взяв за мету не просто транслювати танцювальну культуру світу в Україну, а саме створити її у нас – не лише завдяки гарячим музичним новинкам, які задають майбутні тренди в денс-індустрії, а також за допомогою гучних святкувань Дня народження станції зі світовими зірками. Причому не лише в етері, але й оффлайн. Darude, Above & Beyond,  ATB, W&W, Josh Gallahan, Chicane, Avicii… Безліч танцювальних зірок запалювали на великих майданчиках на честь святкування чергової річниці KISS FM. Десятки тисяч фанатів денса запам’ятали ці феєричні живі моменти на все життя!

Але, на жаль, останні роки глобальні потрясіння (пандемія, повномасштабна війна…) внесли правки до звичного розкладу святкувань Дня народження KISS FM. Ми свято віримо, що скоро прийде той час, коли ми знов святкуватиме разом – навіть гучніше, ніж зазвичай. Але зараз… зараз важлива лише єдина річ, котрої всі ми прагнемо найбільше. Це – наша перемога над ворогом! Тому щоб наблизити її, ми із радістю приймемо ваші привітання-подарунки у вигляді донату на комфортну для вас суму у будь-який фонд з переліку нижче. Це буде для нас – найкращим подарунком на 21-й День народження KISS FM! А ми продовжимо заряджати вас музикою, яка надихає на життя та боротьбу.

Благодійний фонд «ВЕЛИКА СИЛА, ЦЕ УКРАЇНА»
 
Благодійний фонд «Повернись живим»
 
Благодійний фонд DITY.HELP