Тенденції в дизайні меблів

Тенденції в дизайні меблів
16.02.2024
2390

При створенні гармонійного інтер'єру кожен елемент меблів має значення. У світі дизайну постійно з'являються нові тенденції і 2024 рік не виключення. Він продовжує тенденції мінімалізму минулих років і здається не втрачає своєї популярності. Цей стиль відзначається простотою форм, мінімальним використанням декору та акцентом на функціональності. Вони створюють відчуття простору та легкості у приміщенні.

Прикладом мінімалістичних меблів можуть бути дивани від виробника без зайвих деталей, столи з простими лініями та мінімальним використанням матеріалів, стільці з мінімальною оббивкою або дзеркала цікавих геометричних форм.

Перевагами меблів у мінімалістичному стилі є:
  1. Це база для будь-якого інтер’єру;
  2. Універсальні та водночас унікальні геометричні форми;
  3. Практичні колірні рішення;
  4. Екологічність та практичність;
  5. Цікаві технологічні рішення.

Геометричні форми та колірні рішення

Геометричні форми стали одним із головних трендів у сучасному дизайні меблів. Цей стиль використовує прості геометричні фігури, що дозволяє створювати меблі, які виглядають сучасно та стильно, а також мають виразний характер. Головна перевага використання геометричних форм у дизайні меблів – це їх універсальність та легка поєднаність з іншими стилями та елементами інтер'єру.

Однією з основних тенденцій у виборі кольорів у 2024 році є використання нейтральних та природних відтінків. Беж, піщаний, коричневий та сірий вважаються основними. Ці кольори дозволяють легко поєднувати меблі з іншими елементами інтер'єру. Популярні також яскраві та насичені кольори, такі як синій, зелений, червоний та оранжевий. Вони роблять інтер’єр яскравим, експресивним та таким, що запам’ятовується. Щоб точно не прогадати та втілити всі свої побажання у життя можна використати контрастні поєднання кольорів. Наприклад, нейтральні відтінки з яскравими акцентами або комбінація двох контрастних кольорів.

Природні матеріали та технологічні інновації у дизайні меблів

  • Дерево – один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні меблів. Воно має природну красу та теплоту, а також є довговічним та міцним матеріалом;
  • Бамбук – ще один популярний матеріал у виготовленні меблів. Він дуже міцний та легкий, що робить його ідеальним для виготовлення меблів;
  • Ротанг – це природний матеріал, який використовується для виготовлення меблів з традиційними та екзотичними дизайнами. Він стійкий до впливу навколишнього середовища, що робить його ідеальним для меблів для тераси.
Використання природних матеріалів у виготовленні меблів – це не лише модний тренд, але й важлива складова здорового та екологічно чистого інтер'єру.

Однією з найпоширеніших технологій є використання «розумних» матеріалів. Це матеріали, які можуть змінювати свою форму, текстуру або кольори за допомогою спеціальних сенсорів або додаткових елементів управління. Наприклад, «розумні» тканини можуть змінювати ступінь прозорості або теплопровідності.

У сучасних дизайнерських рішеннях часто використовуються такі технології, як вбудовані USB-порти для зарядки пристроїв, підсвічування LED-підсилення та використання 3D-друку.

Мінімалістичний дизайн дозволяє створювати елегантні та сучасні інтер'єри. Він відповідає сучасному способу життя, де цінується не лише зовнішній вигляд, але й практичність та функціональність. Обираючи мінімалізм, точно не помилишся. Це ідеальна база для інтер’єру, який можна легко змінити та доповнити за своїм неповторним смаком.

Партнерський матеріал