Алкоголь в подарунок: як правильно обрати напій

Алкоголь в подарунок: як правильно обрати напій
27.02.2024
2928
В наш час все частіше люди віддають перевагу більш практичним подарункам, наприклад, подарункові сертифікати, смачний елітний алкоголь та багато іншого. Попри те, що обрати такий подарунок досить складно навіть для рідної людини, замовити його можна онлайн. Сьогодні доставка алкогольних напоїв може зайняти всього від 15 хвилин, наприклад, якщо замовити таку продукцію в онлайн-супермаркеті Турбо. Як правильно обрати алкоголь на подарунок? Яке спиртне дарують найчастіше? Про особливості дарування алкогольний напоїв поговоримо в нашій статті.


Що і кому подарувати?

В наш час суворих правил щодо дарування алкоголю немає, тому ухвалювати рішення важливо виключно, спираючись на власні принципи та роздуми. Сьогодні елітні спиртні напої можна подарувати жінкам і чоловікам, близькій людині та знайомому, керівнику та бізнес-партнеру. Проте рекомендуємо дотримуватися загальних рекомендацій:
  1. Представницям прекрасної статі найчастіше дарують вермути, лікери, шампанське або вино. Замислюючись над подарунком жінці, важливо приділити увагу естетичності тари та пакуванню подарунка.
  2. Сильним світу цього, як правило, презентують більш міцний алкоголь. Наприклад, горілку, ром, бітери, віскі, джин тощо. Вибираючи подарунок чоловікові, рекомендуємо звернути увагу на ексклюзивність напою.
  3. Обовʼязково беріть до уваги характер відносин з людиною, для якої призначається такий подарунок. Наприклад, друзям можна презентувати не дуже серйозні напої – настоянку, сидр, пиво тощо. Замовляючи спиртне в подарунок бізнес-партнерам, керівнику чи співробітнику, важливо підкреслити офіційність стосунків.
Будь-який алкоголь можна доповнити спеціальним посудом для дегустації або квітами, солодощами, фруктами, різними мʼясними делікатесами. Гармонічно виглядають тематичні набори, наприклад, винні, до складу яких входять штопор, різного розміру корки, термометр, затискачі тощо, або ромові з сигарами, цукерками та плиткою чорного гіркого шоколаду.

Де замовити алкоголь на подарунок з адресною доставкою?

В наш час в Києві працює велика кількість онлайн-супермаркетів, в яких можна не тільки замовити ексклюзивний оригінальний алкоголь, але й зі швидкою доставкою по місту. Великий попит серед киян та гостей міста має Turbo, який пропонує власним покупцям велике різноманіття якісного алкоголю за помірними цінами.

Головними перевагами даного онлайн-супермаркету є:
  • великий асортимент спиртного, харчових продуктів, готової їжі та інших товарів високої якості;
  • доставка тільки свіжих продуктів з актуальним строком придатності в спеціальних термосумках;
  • наявність власних дарксторів в різних районах столиці, що дозволяє суттєво прискорити процес доставки замовлень;
  • можливість замовлення алкоголю та харчових продуктів через сайт Турбо або мобільний додаток;
  • вигідна система бонусів та заохочень TurboCoin, яка дозволяє накопичувати коїни та сплачувати ними власні замовлення;
  • безкоштовна доставка від 400 грн.
Обираючи даний онлайн-супермаркет для замовлення алкоголю в подарунок, кожен покупець отримує високоякісний сервіс та дуже швидку адресну доставку товарів (від 15 хвилин). В каталозі Turbo представлено велике різноманіття спиртних напоїв: від традиційного до крафтового алкоголю за унікальними старовинними рецептами. Такий подарунок дійсно не залишиться без уваги людини, зможе підкреслити її цінність саме для вас.

Сьогодні алкоголь в подарунок є чудовим рішенням, яке зможе підкреслити особливий статус людини в вашому житті.

Партнерський матеріал