Yampolsky, Mary's Land та Odarka презентували спільний трек «Holding Me»

Yampolsky, Mary's Land та Odarka презентували спільний трек «Holding Me»
05.04.2024
2635

«Holding Me» від Yampolsky, Odarka та Mary's Land на Polyform – це мелодійний техно-трек, який містить у собі подорож емоцій, поєднуючи в собі передчуття, оптимізм і прихильність. Композиція з її ліричною глибиною та багатим звуковим ландшафтом звертається безпосередньо до душі, пропонуючи розповідь про прагнення до спокою та заспокійливої присутності коханої людини.

Андрій Ямпольський, aka Yampolsky, родом з України, еволюціонував від свого хаус-коріння до більш тонкого техно та електронного звучання, інтегруючи власний досвід і вплив у музику. Дарія Тітовська, вона ж Odarka, зі своїм досвідом гри на класичному фортепіано та вокалом, привносить у трек глибину емоцій та ліричну витонченість, що проявляється у зворушливій розповіді «Holding Me». Марина Дашкевич, aka Mary's Land, відома своїми гіпнотичними мелодіями та енергійною танцювальною музикою, додає шар захоплюючих ритмів і елементів прогресив-хаусу, створюючи бездоганну суміш стилів, яка резонує зі слухачами в усьому світі.
 
Співпраця між Yampolsky, Odarka та Mary's Land у «Holding Me» є прикладом ідеальної синергії, яка поєднує їхні унікальні сильні сторони, щоб створити трек, який є не лише технічно вражаючим, але й емоційно хвилюючим. Якість виробництва є найвищою, кожен елемент ретельно розроблений для підсилення наратив і загального настрою твору. Мелодійні звуки запам’ятовуються, ритми переконливі, а вокал неймовірно витончений, що робить «Holding Me» видатним релізом у жанрі мелодійного техно.
 
Випущений на Polyform, новоствореному лейблі IAMT Music Group, відомому своєю прихильністю до інноваційної електронної музики, «Holding Me» представляє злиття мистецьких талантів і музичного бачення. Відданість лейблу просуванню далекоглядних виконавців і різноманітних жанрів віддзеркалюється в здатності цього треку звернутись до широкої аудиторії, від любителів мелодійного техно до широкого співтовариства електронної музики.
 
«Holding Me» — це слуховий досвід, який запрошує слухачів зануритися у світ самоаналізу та зв’язку. Це підкреслює силу музики як універсальної мови, яка може передати глибокі емоції та сприяти воз’єднанню.