Анна Трінчер випустила ремікс на безпрецедентний хіт «Бар за баром»

Анна Трінчер випустила ремікс на безпрецедентний хіт «Бар за баром»
16.05.2024
1571

Секс-символ українського шоубізнесу Анна Трінчер презентувала ремікс на нашумілий трек «Бар за баром». Співачка продовжує підкорювати українську сцену, розкриваючись перед публікою з нових сторін. Трек «Бар за баром» набув неабиякої популярності та відгукнувся багатьом слухачам. За першу добу трек увірвався на першу сходинку загальних трендів YouTube та наразі продовжує триматися на верхніх позиціях українського чарту Apple Music Top 100.

«Бар за баром» – композиція, що розповідає про завершення довготривалих стосунків, де почуття вже забуті, спілкування втратило свою суть, а любов, яка колись прикрашала дві половинки, перетворилась на попіл.

«Останні згадки про минулі стосунки вже адресовані вогню. «Бар за баром» – це спосіб нагадати собі, що тепер ми окремі особистості: «Тепер є лише я і є лише ти – разом нас не існує». Проте робота передає намір доводити собі, що я заслуговую на все, чого бажаю, та я це отримаю. Дякуючи собі, що в певний момент життя не втратила свою жіночу силу, мету та бажання бути почутою, я маю можливість ділитися зі слухачем своїм життям, особливо, перетворюючи його у творчість», – ділиться співачка.

Співачка й надалі прагне дивувати слухача та відкривати йому нову себе. Вже зараз послухати ремікс на пісню «Бар за баром» можна на всіх музичних платформах.