Жорстоко побили українську актрису на зйомках кліпу румунського гурту Transylvania [DamnFun]


28 серпня український режисер Любомир Левіцкій і румунська группа Transylvania [DamnFun] презентували спільну відео-роботу на першу україномовну пісню колективу «WTF».
 


«Ми говорили про уривок з фільму під саундтрек групи, саме це ми і створили. Це мало нагадує кліп. Я вважаю, що сама картинка вийшла насиченою, містика та стрілянина в основі сюжету. Я впевнений, що глядач, подивившись кліп, може сприйняти його як трилер до майбутнього фільму. Тут жорстокість, бої без правил, до того ж в центрі уваги з'являється дівчина. Саме вона, будучи головною героїнею, бере участь в основному бою, де її жорстоко б'ють, але розв'язка цікава і не тривіальна!», - коментує вихід відео-роботи український режисер Любомир Левицький.
 
Участь в зйомках взяли професійні актори і профі, які не з чуток знають, що таке справжній бій.
«Місяць щоденних репетицій, відпрацювання трюків. Деякі з яких я виконувала вперше, хоча досвід у мене досить великий в подібних зйомках, мене мало чим можна здивувати. Але цей досвід я запам'ятаю надовго, адже так методично і феєрично мене в кадрі били вперше.» - коментує свою участь і роботу в зйомках українська актриса-каскадер Карина Бершадська.

 
Декорації, костюми акторів, реквізити, що використовуються в відео-роботі підібрані дуже ретельно. Персонажі від головних ролей до епізодичних, повністю відобразили задум режисера, а ключовими, звичайно ж стали учасники румунської групи Transylvania [DamnFun]. Одна локація - місце збіговиська моторошних і цинічних, яким абсолютно все одно на життя інших людей, тут головним є арена, гроші і боєць, завдання якого показати видовище і дати можливість собі і іншим заробити гроші. Ні принципів, ні правил, тільки справжня жага наживи, тут і зараз.
 
У самій же роботі взяв участь наступний зоряний склад:
Сергій Бриль - найвідоміший і найкращий ринг-анонсер України і СНД. Жоден бій не проходить без його участі.
Сергій Величанський - кращий ведучий за версією FRESH RnB AWARDS. Офіційний конферансьє ЄВРО 2012 та ULAF американського футболу в Україні, офіційний Ведучий Eurovision 2017 EuroClub.
Карина Бершадська - актриса, яка входить в топ-5 найбільш затребуваних жінок-каскадерів України. 
Артем Шепель - професійний український спортсмен, майстер спорту України з тхеквондо; призер, переможець міжнародних та всеукраїнських чемпіонатів.
Сергій Шляхтюк - український режисер і кліпмейкер, продюсер, постановник трюків, актор.
Сергей Зоренко - найпопулярніший кіноактор маленького росту в Україні.
 
І звичайно ж румунський колектив Transylvania [DamnFun], який у 2013 році став засновником нового напрямку в танцювальній музиці - TDM (Transylvania Dance Music).  
 
Дана робота стане однією з декількох в серій кіно-кліпів, пов'язаних єдиною сюжетною лінією. Так що дана відео-робота тільки початок творчої колобораціі українського режисера Любомиром Левицьким і музичним гуртом, який містикою і неймовірно енергійною музикою підкорює українського глядача - Transylvania [DamnFun].