Сузір`я Sónar by NightЛайнап Sónar 2018 настільки переповнений зірками, що вони об'єднуються у сузір'я!

Цілий Всесвіт музики буде відкрито артистами, які використовують найсучасніші аудіовізуальні технології, щоб наблизити масштаби шоу до космічних.

Gorillaz, як "перша у світі мультиплікаційна група" стерла кордони між реальністю та фантазією вже з самого моменту їх народження у 1998 році.
Кожен з їх 5 альбомів був підсилений компанією, яка до музичної складової додає найсучасніші технології, від CGI-графіки до голограм і додаткової реальності. Ці технології перейшли в їх лайв-шоу.
Останній LP гурту -  'Humanz', безперечно, є концептуальним піком креативу команди. Спираючись на елементи світового турне "Humanz", їх виступ у п'ятницю 15 червня, ймовірно, стане одним із ключових концертів Sónar 2018 року.Не менш досвідченим у створенні фестивальної атмосфери є LCD Soundsystem, майстерність групи в режимі реального та записаного форматів є всесвітньо відомою. Це одна з команд, яка здатна транслювати енергію панк-клубу на великий майданчик. Група повернеться до Sónar у вперше за 10 років, щоб відсвяткувати його ювілей у суботу, 16 червня.Зрозуміло, що любов до жанрових експериментів та поєднання олдскульних синтезаторів з сучасними можливостями апаратного забезпечення, є спільним знаменником і для Тома Йорка. Фронтмен Radiohead давно зайняв нішу між мейнстрімом та безмежною творчою свободою. Його персональне шоу на Sónar, створене спільно з продюсером Найджелом Годрічем та візуальним майстром Таріком Баррі, обіцяє показати обидві сторони цього загадкового шоумена та співака. Завдяки “живим” 3D-зображенням шоу обіцяє бути святом як для очей, так і для вух.Технологія та музика також нерозривні в роботі Richie Hawtin. Пошуки досконалого techno-саунду зробили його світовою суперзіркою. Старий друг фестивалю Sónar - Hawtin, представить своє шоу CLOSE у суботу 16-го червня. Це буде чудовий синтез техно в режимі LIVE та візуальних ефектів у Sónar Club.

 


Обравший методику Хотіна, але, працюючий у діаметрально протилежному жанрі, суперпродюсер Diplo також використовує всю потужність live-show в його діджейских сетах. Сучасний паті-монстр, справжнє ім’я якого - Томас Уесли Пентц відіграє свій сет у Sonar Club в п'ятницю 15-го червня та наповнить нічну програму Sónar бейс-музикою з усього світу.Не дивно, що все більше електронних продюсерів експериментують з live-форматом. Це дозволяє використовувати живу енергію в повному діапазоні.

Ще одна зірка в сузір'ї  Sónar by Night  - Bonobo! В п'ятницю він представить свій лайв-каталог у Sonar Club, а за тим - зіграє діджей сет у Sonar Lab.
 
Це був огляд лайвів, які не можна пропустити під час нічної програми ювілейного 25-го Sónar 2018. Більше про зірок та сузір’я фестивалю тут.