Dub FX створив трек про Чорнобиль

Всесвітньо відомий музикант, кращий бітбоксер світу - Dub FX відвідав Зону Відчуження та створив трек зі “Звуків Чорнобиля”. Композиція стане основою одного з експонатів міжнародної медіа-арт виставки ARTEFACT: Chernobyl 33, яка за допомогою сучасного мистецтва переосмислює інформаційну складову Чорнобильської катастрофи.


 
За день до виступа на Атласі разом з командою проекта ARTEFACT Бенжамін вирушив до Зони Відчуження. Свій біт для пісні він закінчив створювати просто в автобусі по дорозі в Прип’ять. В його основу увійшли “Звуки Чорнобиля” - набір звуків, що був записаний у Чорнобилі митцями Артефакту у 2018 році, та народні фольклорні пісні бабусь Чорнобильського регіону.

В кінці  поїздки, в дуже специфічний та суто чорнобильській атмосфері секретного музею ”Притулок одинокого дозиметриста” (експонати якого є повністю автентичними для часів аварії на ЧАЕС), Dub FX заспівав та записав дуже сильний за атмосферою лайв-перформанс на свій щойно створений трек зі Звуків Чорнобиля. 


"Я мало знав про Чорнобиль, коли сталася аварія мені було всього 3 роки. Вона пройшла десь далеко, в Радянському Союзі. Я тоді й не знав, що є така країна Україна. Тепер, я побачив з чим зіткнулися українці, дізнався про їх подвиг. Поїздка справила на мене величезне враження, я буду розповідати про неї онукам!" - каже Бенжамін Стендфорд (Dub FX)


Пісня, відео про поїздку та інтерв’ю артиста стануть одним з експонатів міжнародної медіа-арт виставки ARTEFACT: Chеrnobyl 33, що буде презентована у Києві наприкінці вересня цього року.