Продажі касет у Британії досягли десятирічного максимуму

За сім місяців у Великобританії продали вже понад 100 тисяч касет. Для порівняння, в минулому році з січня по липень продали всього 18 тисяч - практично в два рази менше.

За весь минулий рік в Британії купили 50 000 касет, і, за прогнозами експертів, цього року їхня кількість досягне 75 000 штук, що є десятирічним максимумом. До 100 000 проданих примірників, як в 2004 році, ще далеко, але продажі касет впевнено зростають, хоч на них і припадає лише 0,2% від усіх продажів альбомів в цьому регіоні (для порівняння, на вініл припадають 12%). 
Логічно припустити, що нові релізи на касетах - це, в першу чергу, мерчендайз, який завдяки щасливому збігу ще й може грати музику. Даних про те, скільки з проданих касет дійсно використовуються за призначенням, немає. У маркетингу активно використовують візуальну привабливість такого ностальгічного формату. «Ми так довго були далекі від фізичного прояву музики, що касети і вініл здаються навіть не ностальгією, а чимось з іншого світу, - вважає Джон Канненберг (John Kannenberg), директор і куратор музею портативного звуку. - Після того, як продажі цифрових релізів перевершили продажу фізичних, потрібно було лише почекати, поки маятник хитнеться назад, і цей сегмент ринку знову стане популярним».