Kraftwerk виграли в суді ЄС 20-річну суперечку про незаконне використання семплівНімецькі піонери електро-попа Kraftwerk виграли судовий процес про незаконне використання семплів з їх треку, розпочатий ще 20 років тому. Суд Європейського союзу ухвалив, що музиканти не можуть використовувати семпли інших виконавців без їх дозволу.
 
Звинувачення було висунуто в 1999 році проти хіп-хоп-продюсерів Мозеса Пелхама та Мартіна Хааса. Вони використали двосекундний барабанний фрагмент з треку Kraftwerk «Metal On Metal» 1977 року в ритмічний партії запису Сабріни Сетлюр «Nur Mir (Only Me)».
У 2012 році Федеральний суд Німеччини виніс рішення, що пісню Сетлюл більше не можна транслювати, на підставі порушення авторських прав продюсерів Kraftwerk Ральфа Хюттера та Флоріана Шнайдера-Еслебена.
З 2016 року Конституційний суд (вищий суд країни) визнав, що вплив (шкода), якому піддалися Kraftwerk, не перевищує «художню свободу» користувача семплу. Тобто гурт фактично програв справу. Розгляд по апеляції було направлено в суд Європейського союзу. Згідно з його рішенням, використовувати семпли з існуючого запису можна тільки з дозволу її продюсера, але якщо в них не розпізнається оригінал - згода виконавця не потрібна.