Deadmau5 порадив зіркам EDM Dimitri Vegas & Like Mike заткнутисьDeadmau5 добре відомий не тільки як продюсер і автор влогів, але і як людина, що не соромиться у висловлюваннях про свою індустрію та її артистів. Днями від нього дісталося EDM-дуету Dimitri Vegas & Like Mike.
 
На минулих вихідних вони виступали на одному фестивалі Dreamfields в Мексиці, і вже після виступу в соцмережі Reddit Deadmau5 поділився думкою про проект. Його головною претензією було надмірне використання мікрофона під час виступів дуету.
«Що ще потрібно Dimitri і Like Mike, або як їх там, щоб нарешті заткнутися? Серйозно. Невже так складно зіграти сет без того, щоб кожні три секунди запитувати всіх в мікрофон, як вони себе почувають, просити підняти руки або порахувати до трьох, або що їм принесли з рум сервісу у номер? Вистачає того, що вони грають найжахливішу музику, яку я чув за останні десять років, так вони ще її коментують кожні чотири секунди на весь зал. Грайте свої компакт-диски і хлопайте в долоні, якщо це так необхідно, але, чорт візьми, заткніться».
 
Після цього посту пішли пояснення. Deadmau5 заявив, що був «напітпитку», коли писав перший пост, і повторив, що Dimitri Vegas & Like Mike просто занадто часто використовують мікрофон: «Ха-ха, я був трохи п'яний, коли писав це... але здебільшого, мені все одно... пішли вони. Думаю, що головною проблемою для мене було те, що сцена, де вони постійно базікали в мікрофон, перебувала в 20 футів від нашої, я намагався грати, але чув тільки цих дурнів. Добрий ранок! Нагадую собі ніколи не грати на одному заході з цими бісовими шматками лайна».
 
Нагадаємо, у минулому році Deadmau5 вже довелося приносити вибачення за грубі висловлювання на адресу EDM-артиста Slushii, але, як бачимо, бажання висловлювати свою думку йому не так легко подолати.