У 2020 році вийде автобіографія Карла Кокса«Oh Yes, Oh Yes» - так називається автобіографія Карла Кокса, яка в липні 2020 року вийде в серії White Rabbit видавництва Orion. У назву винесена коронна фраза, яку Кокс любить вимовляти під час своїх сетів.
 
«Легенда, яка зіграла важливу роль у зародженні культури танцювальної музики, яка до сих пір є пульсом світової сцени, Карл Кокс, нарешті, готовий розповісти свою неймовірну історію», - свідчить анотація видання.
 
Кокс пройшов шлях від розігріваючого ді-джея на вечірках і нелегальних рейвах до зірки світового масштабу, який в новорічну ніч на межі тисячоліть встиг зіграти на двох різних континентах. Він приміряв на себе всілякі ролі: музичного продюсера, керівника лейбла, радіо-діджея і власника власної радіостанції.
«Я шукав видавництво, яке знає, наскільки важливо для мене поділитися своєю історією і знаннями зі світовою аудиторією, яке поважало б то, як я спілкуюся з людьми на індивідуальному рівні, - наводить слова Кокса The Book Seller. - White Rabbit розуміє це. У них є не тільки вплив і підтримка великої компанії, але і особистий підхід, який необхідний для того, щоб я міг поділитися подробицями свого життя на танцполі і за його межами».