Фестиваль Exit оголосив перші імена хедлайнерів: в списку ARTBAT

На ювілейному двадцятому фестивалі Exit, який проходить в сербському місті Новий Сад, виступить український техно-дует ARTBAT і італійське тріо Medusa - це перші артисти заплановані для найбільш андерграундного танцполу No Sleep Novi Sad. На електронній сцені Dance Arena першим оголошеним ді-джеєм став німець Борис Брейча. А на головній сцені фестивалю варто чекати на David Guetta та Fatboy Slim.
Під символічним гаслом EXIT 2.0 серби готують нову версію фестивалю, якісно покращуючи всі основні аспекти. З 9 по 12 липня організатори обіцяють більше 40 сцен і зон, а також найкращих артистів за останні двадцять років. Місце як і раніше карколомне: середньовічна Петроварадинська фортеця.
Новини KISS FM: ще більше цікавого
09.06.2026
26
Mahmut Orhan підірвав соцмережі сетом у рідному селі
08.06.2026
76
Королева українського трансу: DJ Anna Lee відсвяткувала День народження!
02.06.2026
174
День народження абсолютної легенди KISS FM — Іри Чемпіон!
29.05.2026
293
Y:K & MalYar випускають “Loud Enough”
28.05.2026
190
Данський діджей JAXSTYLE випустив документальний фільм про свою подорож в Україну
22.05.2026
2796
Головний вірус травня: The Chemical Brothers — «Go»
16.05.2026
439
Техно зірка Nakadia: про солідарність з Україною
15.05.2026
310
Work Tonight! - новий бенгер від Yampolsky
15.05.2026
276
PROBASS ∆ HARDI переосмислює «Ч.А.С.»
11.05.2026
385
8Kays презентує новий сингл «Inner Light» та готує велике повернення до Києва