Moby випускає новий електронний альбом «All Visible Objects»Moby оголосив про вихід нового електронного альбому під назвою «All Visible Objects», реліз якого намічений на 6 березня.
 
В альбом увійшла спільна робота з одним із учасників гурту Dead Kennedys D. H. Peligro & Boogie - сингл «Power Is Taken». Також, в альбомі використані вокальні партії Apollo Jane, Mindy Jones і Linton Kwesi Johnson.
 
Продюсер не змінює своєї останньої традиції жертвувати доходи від продажу своїх альбомів і квитків на свій фестиваль «Circle V» благодійним фондам і фондам захисту тварин. Гроші від продажу нового альбому Мобі збирається перевести на рахунок організацій: Brighter Green, the American Civil Liberties Union, Animal Equality, Environmental Defense Fund, Sandy Hook Promise і Rainforest Action Network.

Останній альбом Мобі вийшов в березні 2019 року під назвою «Long Ambients Two». До нього увійшли шість тривалих ембієнт-робіт - «колекція мінімалістичного ембієнту, яка допомагає Мобі спати, медитувати і розслаблятися».