Burning Man-2020: як будуть виглядати головні фігури події

На сторінках онлайн-журналу Burning Man Journal були опубліковані ескізи дизайну головних фігур події цього року - палаючої людини та її храму.
 
Темою фестивалю, який пройде в пустелі Блек-Рок у Неваді з 30 серпня по 7 вересня 2020 року, є "Мультивсесвіт", який зосереджений на «квантовому калейдоскопі можливостей, нескінченних реальностях і нашої власної позиції в якості акторів та спостерігачів в космічній какофонії резонуючих струн».
 
У публікації з'явилися роботи декількох авторів, які створювали дизайн палаючої людини. Переможницею стала Кейт Грінберг, яка представила основу павільйону у вигляді зіткнення бульбашок-всесвітів.
«Мультивсесвітом може бути співіснування кількох всесвітів, розділених простором, часом або виміром. Ми можемо існувати в одному, деяких або одночасно в усіх них; проте ми як і раніше перебуваємо в центрі того, що називаємо нашою спільною реальністю, - розвиває тему фестивалю художниця.


За задумом Грінберг дерев'яна структура являє собою п'ять бульбашок-всесвітів, розташованих у центі мультивсесвіту Burning Man. Чотири вхідні портали утворюють сполуки і розкривають інтерстиціальний простір, який утримує усі можливі варіанти майбутнього і реальності в квантовому сузір'ї. П'ятий, основний напрямок, з'єднується з Людиною.
 
Також, декількома днями раніше стало відомо, що храм Burning Man в 2020 році побудує Рензо Вербеке з архітектурного бюро у Колорадо. На цей раз він буде виглядати як 8-конічна зірка під назвою Empyrean. У перекладі з грецької це означає «вогонь», і символізує духовну лінію між небом і землею. Це простір для спілкування, який зникає у вогні в останню ніч Burning Man.