Світове виробництво вінілу під загрозоюВиробництво вінілу по всьому світу опинилось під загрозою кризи через сильну пожежу на одному з двох найбільших світових заводів з виробництва лаку «Apollo Masters» в Каліфорнії, який постачає лак для вінілових майстер-дисків. Пожежа практично повністю знищила об'єкт, ніхто із співробітників підприємства не постраждав.

 
«Зараз ми сумніваємося в своєму майбутньому, і оцінюємо можливі варіанти роботи в дуже важкий для нас час», - прокоментувала ситуацію компанія на своєму сайті.
 
Причини можливої ​​кризи полягають в тому, що більшість заводів з виробництва вінілових платівок не володіють необхідним запасом лаку для створення майстер-дисків через його невеликий термін придатності.

Лейбл Dark Entries з Сан-Франциско 8 лютого висловив стурбованість про своєчасний вихід релізів до кінця року в своєму Twitter: «Сьогодні «Apollo Masters» згорів. Він постачав 90% лаків по всьому світу. На сьогодні залишився єдиний постачальник в Японії. Очікуйте на великі затримки і труднощі від кожного лейблу, який випускає записи на вінілі».
 
Реальні масштаби глобального збитку виробництва вінілових платівок поки невідомі.