У SoundCloud тепер можна посилати пожертви артистам

Пандемія коронавіруса COVID-19 драматично змінила і продовжує змінювати розважальну індустрію, фактично припинивши діяльність багатьох тисяч клубів по всьому світі, і залишивши без роботи сотні тисяч артистів і представників інших професій. SoundCloud підключився до глобального руху на підтримку артистів.
 
Минулого тижня підписку Pro можна було придбати за півціни, а сьогодні, SoundCloud пропонує ще кілька новинок, серед яких - можливість додати в свій профіль кнопку пожертвувань. Про це в блозі компанії пише виконавчий директор Керрі Трейнор.
 
Кріейтори SoundCloud - так в сервісі називають артистів, діджеїв, продюсерів, одним словом, авторів контенту - можуть створити кнопку прямої підтримки, прив'язану до одного з наступних сервісів: Paypal, Cash.app, Venmo, Bandcamp, Shopify, Patreon, Kickstarter, GoFundMe.
 
Як не дивно, Трейнор пише, що це - тимчасова функція, яка буде доступна, «поки ми всі проходимо через це», маючи на увазі пандемію. Можна з упевненістю сказати, що багато артистів постійно стикаються з фінансовими труднощами, і подібна практика була б їм гарною підтримкою.