Burning Man-2020 скасовано. Замість нього пройде віртуальний арт-фестивальBurning Маn не став винятком, його, як і інші музичні фестивалі, скасували через пандемію Covid-19. Організатори повідомили, що цього літа 80 тис. чоловік не зможуть зібратися посеред пустелі штату Невада, щоб побудувати гігантські твори мистецтва і потім спалити їх.

 
Замість цього, вони влаштують "Віртуальну Палаючу людину". Онлайн-подія з платним відвідуванням, яка, на їхню думку, має зібрати 100 тис. глядачів. "На віртуальній вечірці немає обмежень по кількості учасників", - пишуть промоутери, але про ціну квитка поки не повідомляють.
 
"Скасування гігантського фестивалю мистецтва та музики, яке проводилося протягом трьох десятиліть, потребує значних звільнень персоналу, скорочення заробітної плати та інших заходів по "затягуванню пасків"", - пишуть організатори Burning Man на своєму веб-сайті.
Це також може мати серйозний економічний вплив на штат Невада, де Burning Man проводиться щороку у віддаленій пустелі Блек-Рок. 
Захід щорічно приносив штату 60 млн. доларів.