Вийшло доповнене видання книги «Історія діджеїв»У 1999 році вийшла англомовна книга, що одержала назву знаменитого диско-гімну «Last Night A DJ Saved My Life». Її написали журналісти та діджеї-любителі Білл Брюстер і Френк Броутона. Вона стала однією з головних книг в історії сучасної танцювальної музики, розказану через призму її головного героя - ді-джея.
 
Видання неодноразово перевидавалось і виходило на багатьох мовах світу, в тому числі в 2007-му і на російській мові під назвою «История диджеев». В цьому році у видавництві White Label вийшло друком друге, доповнене видання, руку до якого доклав і російський музичний журналіст, редактор російського Mixmag, Ілля Воронін. До нього увійшли додаткові глави, фотографії, плейлисти легендарних клубів, довідковий матеріал і все, що було додано авторами за 20 років існування цієї книги.
 
«Історія діджеїв» розповідає про еволюцію діджея - про те, як ці захоплені музикою люди зі звичайних збирачів платівок поступово перетворювалися в активних діячів музичної сцени, придумували нові жанри і постійно прагнули розсунути межі можливого в музиці, часом влаштовуючи справжні революції в масовій культурі.