DJ Konstantin Ozeroff: "Ми - свідки становлення нової сучасної української музики"Він – один із найвідоміших діджеїв реміксмейкерів України, резидент радіостанції KISS FM, представник проекту The FAINO, співзасновник лейбла UA HOUSE RECORDS.

Цілеспрямований та відомий не лише в Україні DJ Konstantin Ozeroff поділився з нами своєю історією та планами.

- Костянтин, почнемо з самого початку, чому саме ді-джей?
- "Все дуже просто: під час навчання на 1 курсі в київському університеті харчових технологій (НУХТ) староста групи попросила мене організувати святкову дискотеку на честь Дня студента.
На 2 курсі я робив вечірки для всього університету, а далі вже поринув у клубну сферу і більше 20 років радую вас своєю музикою."

- Нічне життя: як ти звик до нього та чи важко це для тебе?
- "Я звик до цього. На початку бували такі дні, коли мені доводилося спати близько 4-х годин на добу. Після того зрозумів, що здоров’я важливіше. Зараз в середньому у мене 2 виступи на тиждень. Але останні роки кожен другий виступ – це інше місто."
 


-Чим займаєшся вдома, на карантині?
- "Звісно, моя родина: дружина та доньки на першому місці. Також не забуваю про творчу складову, активно займаюсь спортом та час від часу приймаю участь в стрімах."
 
- Ти пишеш музику, та я давно хотів дізнатися: як створюються танцювальні версії відомих треків? От скажи, чому вирішив писати ремікси?
- "Зіткнувся з нестачею якісних реміксів в свій час і вирішив, що настав час самому спробувати щось зробити в музичній індустрії!"
 
- А якими програмами користуєшся для створення реміксів?
- "Програм багато, але ми (кажу і про Олега (DJ Sky)) надаємо перевагу Ableton live."
 
- Чи легко вам вдвох створювати ремікси? Як зав’язався творчий тандем «Dj Konstantin Ozeroff & Dj Sky»?
- "На одному з виступів у місті Ужгород я познайомився з DJ SKY. На той момент кожен із нас вже мав багато своїх власних напрацювань і ми вирішили співпрацювати.
Так, легко, вдвох комфортніше, я б так сказав, можна розмежувати роботу! Розбіжності бувають вкрай рідко, але
це діалог більше про те, як можна ще краще зробити ту чи іншу роботу!"
 
- Що можеш сказати про музичний лейбл «UA House Records»?
- "Це музичний лейбл, який ми створили разом із Олегом. Оскільки граємо музику у стилі House, обрали саме таку назву. 
Лейбл дозволяє розміщувати та продавати треки на відомих ресурсах (Beatport, Juno, Spotify, iTunes). Станом на сьогодні є 58 релізів. Крім нас, на ньому випускаються виключно українські діджеї та саунд-продюсери і їхня кількість постійно збільшується."
 
- Ну а яка твоя думка загалом на рахунок необхідності дотримання авторських прав на ремікси в нашій країні?
- "Якщо ми вже вибрали вектор розвитку нашої Батьківщини в бік Європи, а не «back to USSR», то і в продакшені необхідно дотримуватися певних законів."

- Не так давно ви створили проект «The FAINO». Яка його мета та в якому напрямку працюєте?
- "Наша мета – зробити унікальний український продукт, який буде реміксувати суто українські треки.
Проект «The FAINO» є створеним разом із моїм напарником DJ SKY приблизно рік тому. І за рік у нас є вже дуже багато напрацювань. Ми пишемо ремікси і за цей період об’їздили значну частину України із гастролями. Нещодавно відбувся реліз нашого нового трека "ARKAN". 
Сьогодні у нас є близько 60 власних треків та реміксів."

 
- Розкажи про плани на майбутнє.
- "Довести, що українська сучасна клубна музика розвивається на рівні европейської та користується попитом у всьому світі!"