З’явився лейбл для україномовної електронної танцювальної музикиКоманда порталу Ukraine Dancing на чолі з резидентом радіостанції KISS FM Lipich відкрила особистий однойменний лейбл, що спеціалізується на виданні і просуванні україномовної музики клубного формату. 

Ukraine Dancing Label орієнтований передусім для роботи з талановитими діджеями та саундпродюсерами України та ближнього зарубіжжя із фокусом на якісну електронну музику. 

Станом на кінець квітня 2020 року проект підтримали 15 артистів, що стали резидентами лейблу та вже встигли випустити там свої роботи – ремікси та мешапи. Серед них – Lipich, Frooker, Belaha, FrenZy, Sedoy, Viktor Kaminsky, Symanth, Pavaro, CJUA&UIG, Legal Sound Drugs, Biliak, Studenchuk, Dima Zago, GRoost та російський діджей Smirnoffonrims.
Всі релізи нині знаходяться у вільному доступі за посиланням - http://label.ukrainedancing.com/releases

Свої демо засновники лейблу пропонують надсилати на адресу електронної пошти label@ukrainedancing.com.
Основні вимоги до надісланих робіт: винятково український вокал; WAV та MP3-формат; якість  – 320 kbps, Stereo; правильно заповнені теги; extended та radio версії; мастеринг треку. 

Лейбл підтримує вітчизняний україномовний медіа-продукт та гарантує артистам просування релізів в соцмережах, на радіостанції, в друкованих та інтернет-ЗМІ, а також серед еmail-підписників сайту; технічну допомогу у створенні обкладинки релізу та частково в написанні музики;  ротацію релізів в програмі Ukraine Dancing, що виходить щоп’ятниці та щопонеділка о 21:00 на KISS FM, а також в чартах проекту і на клубних вечірках;  публікацію новин з життя артиста в соцмережах, ЗМІ, а також на офіційному сайті проекту Ukraine Dancing; продаж продукції з логотипами лейблу та артиста; індивідуальний підхід до кожного та надає можливість резидентам взяти участь в тематичних вечірках проекту Ukraine Dancing.  

Ukraine Dancing Label створює тренди в українському медіапросторі та наповнює його національним медіапродуктом. Артисти лейблу здобувають перемогу в музичних конкурсах та отримують нагороди. Більше інформації про це доступно на офіційному сайті за адресою - http://label.ukrainedancing.com/