Іспанія планує вже у червні дозволити концерти під відкритим небомГарні новини! Івент-індустрія Іспанії, можливо, стане першою ластівкою, яка розпочне свою роботу на світовій арені на тлі заборони масових заходів через пандемію коронавірусу. В країні планують, вже у червні дозволити концерти під відкритим небом. Щоправда, кількість відвідувачів обмежена. Одночасно насолоджуватися шоу зможуть не більше 800 глядачів.


Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес оголосив про поетапне послаблення обмежень щодо карантину. Так, вже з 11 травня в Іспанії буде дозволено відчинити літні тераси ресторанів та барів, які зможуть приймати не більше 30 осіб. Друга фаза повинна розпочатися близько 25 травня, що дозволить закритим майданчикам приймати максимум 50 людей на безпечній відстані один від одного. Після 8 червня країна вступить у завершальну фазу виходу з карантинних обмежень. Тим часом заходи під відкритим небом зможуть об'єднати на соціально-безпечній відстані до 800 осіб.

Зазначимо, в Іспанії вживаються надзвичайно суворі карантинні заходи з середини березня, тільки цього тижня людям дозволили вільно покидати свої будинки з метою спортивних тренувань.
 

Хоч послаблення карантину звучить як гарна новина для іспанської індустрії музичних подій, але ряд діячів галузі висловили значні сумніви про реальність повернення до звичного концертного життя. Прес-секретар іспанської асоціації промоутерів APM зробив заяву: "Це не є гарною новиною, оскільки більшість промоутерів не зможуть втілити свої заходи. На заваді постануть скорочення потужностей та збитковість івентів на тлі суворих обмежень."
Також іспанський уряд не регламентує фестивальні масові заходи, обмежуючись концертами на 800 глядачів. 

І нарешті, падіння продажів квитків на понад 95% за останні два місяці робить ці заходи нежиттєздатними.

Схоже, цей літній сезон стане суцільним "головним болем" для організаторів івентів по всьому світу. Проте, у складному становищі перебувають не тільки вони. Тому залишається зберігати спокій та безпечну дистанцію!