Як заробити гроші на карантині


При виникненні тимчасових труднощів можна звернутися в одну з мікрокредитних організацій, наприклад Crediton. Але позика не вирішить проблему, якщо через карантин ви втратили роботу. У такому випадку дізнатися, як заробити на карантині, можна в нашій статті.

Кур'єрська доставка

Під час карантину попит на товари інтернет-магазинів збільшився. Компаніям довелося залучати додаткових співробітників для збору, обробки і доставки замовлень. Завдяки цьому люди, які мають свій транспортний засіб, можуть легко знайти роботу кур'єром.
Оплата залежить від кількості доставлених замовлень. Крім безпосередньо оплати, можна розраховувати на компенсацію витрат палива. Вакансії можна шукати на дошках оголошень вашого міста та інших платформах.

Бізнес з мінімальними вкладеннями

Популярністю користуються доставка їжі, продуктів першої необхідності, пошиття одягу, білизни, виготовлення кондитерських виробів і товарів ручної роботи. Все, що раніше купували офлайн, тепер замовляється в інтернет-магазинах, тому для деяких сфер карантин - ідеальний час для початку бізнесу.
Продавати продукцію можна через друзів і знайомих, безкоштовні дошки оголошень і соціальні мережі. Перевага - для початку торгівлі досить і невеликої партії товарів.

Робота з зображеннями

Серед усіх способів віддаленого заробітку, окремої уваги заслуговує обробка фотографій у графічних редакторах. Попит на якісний графічний контент і роботи дизайнерів зростає, незважаючи на кризу. Тому, якщо ви володієте програмами для обробки фото, на цьому можна заробити.
Замовлення можна шукати на російськомовних і закордонних фріланс-біржах. В останньому випадку розмір оплати зазвичай вище.

Робота з текстом

На фріланс-біржах і дошках оголошень представлена маса запитів на написання текстів:
• відгуків;
• рецензій;
• оглядів та ін.

Це дистанційна робота, яка залишається актуальною, незважаючи на карантин. Для початку достатньо зареєструватися на одній із бірж та виконати перше замовлення. Оплата може бути невисокою, але по мірі зростання професіоналізму і рейтингу на біржі вона буде збільшуватися.

Послуги няні

На час карантину дитячі садки та школи закриті, і послуги нянь стали популярніші. Цей варіант заробітку підійде тим, хто має педагогічну освіту і навички роботи з дітьми. Оплата здійснюється погодинно, а оклад змінюється в залежності від конкретних умов і досвіду няні.
Перевагою буде знання іноземної мови, якому няня зможе додатково навчати дитину. Пропозиції можна шукати на дошках оголошень свого міста або розмістивши резюме на одній з бірж з пошуку роботи.

Репетиторство та курси

Вчителі та викладачі, які раніше навчали дітей в навчальних закладах або на дому, можуть працювати онлайн за допомогою відеозв'язку. Такий формат дозволить дитині не втратити час і підготуватися до майбутніх іспитів.
Фахівці різних галузей можуть вести свої курси і семінари. Зробити це можна за допомогою спеціальних сайтів, соціальних мереж або викладаючи уроки на YouTube.

Залежно від ситуації і навичок, є й інші способи, як заробляти гроші на карантині, але сподіваємося, що в цьому матеріалі ви знайшли відповідний для себе варіант підробітку.

Партнерський матеріал