Paul van Dyk відіграв свій сет на порожньому стадіоні

Під час пандемії коронавірусу онлайн-виступи стали надзвичайно популярними. Таким чином музиканти хочуть підтримати людей по всьому світу.
Paul van Dyk провів тригодинний сет на стадіоні футбольного клубу "Боруссія Дортмунд" (Німеччина). Під час виступу ді-джей одягнув футболку його улюбленої команди, передавши таким чином привіт вболівальникам "Боруссії".
Новини KISS FM: ще більше цікавого
02.06.2026
133
День народження абсолютної легенди KISS FM — Іри Чемпіон!
29.05.2026
264
Y:K & MalYar випускають “Loud Enough”
28.05.2026
160
Данський діджей JAXSTYLE випустив документальний фільм про свою подорож в Україну
22.05.2026
2756
Головний вірус травня: The Chemical Brothers — «Go»
16.05.2026
425
Техно зірка Nakadia: про солідарність з Україною
15.05.2026
301
Work Tonight! - новий бенгер від Yampolsky
15.05.2026
264
PROBASS ∆ HARDI переосмислює «Ч.А.С.»
11.05.2026
370
8Kays презентує новий сингл «Inner Light» та готує велике повернення до Києва
05.05.2026
457
Birthday Vibes: Вітаємо Miss Monique!
02.05.2026
315
Neumateria повертається з концептуальним релізом «DIARY»