Tomorrowland оголошує віртуальний фестивальTomorrowland оголосив дати майбутнього цифрового фестивалю 2020 року: Tomorrowland Around The World.

Онлайн фестиваль можна буде подивитися 25 та 26 липня.

Цифровий фестиваль, пройде на восьми сценах, серед яких "Atmosphere", "Core", "Freedom Stage", та "Elixir". Головна сцена носить назву “The Reflection of Love - Chapter 1”.
 

Співзасновник Tomorrowland, Michiel Beers каже: "Tomorrowland Around The World - результат величезних зусиль колективу сотень людей, які працюють цілодобово, щоб створити ніколи раніше не бачений інтерактивний розважальний досвід. З того часу, як ми розпочали цей проект, і всі ідеї об'єдналися, ми одразу відчули величезну енергію та багато позитиву від усіх учасників. Для нас це переосмислений фестивальний досвід, але ми справді віримо, що ми можемо донести дух Tomorrowland та розваги на найвищому рівні. Ми сподіваємось, що сотні тисяч людей об'єднаються на цьому відповідальному шляху."
 

Tomorrowland Around The World також матиме набір інтерактивів, зокрема надихаючі вебінари, ігри та майстер-класи, пов'язані з лайфстайл, їжею, модою і Tomorrowland Foundation.
 

Склад артистів буде оголошений в понеділок 15 червня.
Квитки надійдуть у продаж на офіційному веб-сайті Tomorrowland 18 червня. Їх ціна починається з €12,50.