До 55-річчя Technics випустить програвач SL-1210GAEНа честь свого 55-річчя марка Technics оголосила про випуск обмеженого тиражу, повністю чорної моделі діджейського програвача SL-1210GAE.
 
В основі цієї моделі: вертушки SL-1200G, виконані в чорному кольорі, включаючи усі елементи управління, тонарм і навіть ліхтарик підсвічування. За словами Technics, кожен з однієї тисячі примірників SL-1210GAE, які будуть доступні у продажу, збираються вручну на виробництві в Японії.
Для зменшення вібрацій цинкові ніжки-ізолятори апарату заповнені демпфируючою речовиною αGEL, а інші елементи такі ж, як в новому поколінні SL-1200: прямий привід без залізного сердечника, листковий диск з різних матеріалів для гасіння вібрацій і точна система контролю швидкості обертання. Користувачі також можуть відключити стробоскоп, щоб зберегти естетичну цілісність чорного дизайну.
 
SL-1210GAE відтворює платівки на 33 1/3, 45 і 78 оборотах на хвилину, пітч працює в діапазоні ± 8% або ± 16%. У комплекті з програвачем йде спеціальний картридж Nagaoka MM, розроблений спільно з однойменною маркою. Кожен апарат має свій порядковий номер.
 
Його ціна складе 3,999 фунтів стерлінгів (4,500 євро).