Клуби Ібіци не відчиняться в 2020 роціУсі клуби на Ібіці будуть зачинені до 2021 року або до моменту, поки не буде знайдена вакцина проти коронавіруса Covid-19.


Асоціація нічних закладів Білого острова лобіювала відкриття клубів до кінця сезону 2020 року з дотриманням соціальної дистанції та заходів гігієни, але уряд заборонив їх роботу в поточному році.

Хоча після новин про те, що острів відкриють для туристів у липні, все виглядало досить оптимістично. Ibiza Rocks оголосили про серію вечірок в басейні з 1 липня, клуб Amnesia почав продавати квитки на свою фінальну паті сезону в жовтні, а кілька промоутерів та діджеїв передбачали, що клабінг в якійсь формі все-таки повернеться на Ібіцу в цьому році.
Ushuaïa і Hï Ibiza були першими, хто заявив, що не працюватимуть в 2020 році. «З важким серцем ми повідомляємо, що цього літа у нас не буде заходів. Це сильно вплинуло на нас, але ми розуміємо, що це правильне рішення в світлі сьогоднішньої ситуації, викликаної Covid-19 », - написали вони в Instagram.
 
Незважаючи на те, що туристи зможуть побувати на Ібіці цього літа, танців на острові в 2020 році не буде.