Natalie Gioia презентувала новий трек “Miracle” і відео на ньогоУкраїнська співачка Natalie Gioia презентувала новий трек “Miracle”, записаний разом з саунд-продюсером Roman Messer. Також артисти поділились й офіційним відео на композицію, знятим на берегах рожевого озера в Херсонській області.

 

“Заради зйомок саме на цій локації ми проїхали майже 2 тисячі кілометрів і 20 годин знімали під палючим сонцем посеред соляної пустелі, де жодного натяку хоча б на невеличку тінь,” - розказує Natalie Gioia. 

 

За словами співачки, вони з командою навіть почали сумніватись у тому, що з цієї ідеї щось вийде: то розбита дорога, через що добиратись потрібно було майже вдвічі довше, то шторм, то проблеми з сукнею і ательє, то у членів команди майже щодня змінювались можливі дати для зйомок. “Проблеми, які супроводжували весь процес можна перераховувати дуже довго. Навіть зараз, коли кліп вже вийшов, здається, що Всесвіт максимально проти цієї прем'єри. Проте кліп знято і випущено, а що на нього чекатиме далі - це рішення тільки за глядачами і їх активністю” - додала артистка.


 


Завантажити трек “Miracle” можна тут.