Faithless анонсували перший за десять років новий альбом «All Blessed»«All Blessed» - так називається перший за десять років альбом гурту Faithless
, який відомий своїми танцювальними композиціями «Insomnia», «Salva Mea», «We Come 1», «God Is a DJ», «One Step Too Far».
 
Sister Bliss і Rollo для нової платівки, яка вийде у світ 23 жовтня, обрали 12 треків. Серед артистів, що взяли участь у створенні лонгплею два поета Сулі Брейкс і Калеб Фемі, вокалісти Натан Болл, LSK, Дамьен Хурадо, а також артист Warp - Gaika і засновник Soul II Soul Jazzie B OBE.
 
Анонс супроводжувався виходом першого синглу «Synthesizer» за участю Натана Болла.
«Це трек, який в першу чергу змусив нас замислитися про запис нового альбому. Він про любов до того, чим ми займаємося, до нашої музики, а також невеликий соціальний коментар про наше божевілля на технологіях - все це склалося в теплий фейтлесовскій гімн», - коментують учасники дуету.

Гурт Faithless був створений у 1995 році. Вони двічі виступали на Pyramid Stage фестивалю Гластонбері і стали британським мейнстрімовим проектом. У 2011році було оголошено про розпад проекту, але в 2015-му Rollo і Sister Bliss возз'єдналися, щоб відзначити 20-річчя і були активні з тих пір.