BURN Residency 2017

ПЕРЕМОЖЦЯ ПРОЕКТУ BURN RESIDENCY 2017 ОГОЛОШЕНО!

Понеділок, 25 вересня 2017 року

Завершився проект BURN RESIDENCY 2017, за підсумками якого переможцем  було оголошено турецького фіналіста Furkan Kurt. Після завершення кількох випробувань і завдань журі з наставників і лідерів індустрії, таких як Карла Кокса, Піта Тонга і Luciano,  - Furkan’а Kurt‘а було визнано переможцем.

Житель Стамбула Furkan продемонстрував свою пристрасть до техно, тек-хаусу і тропічному саунду. Цей діджей з Туреччини може похвалитися чудовим розумінням публіки і динамічними сетами з ідеальним підбором треків.

Наставник конкурсу Luciano розповів про те, як важко далося фінальне рішення для нього і всієї команди: «Ми були вражені рівнем ді-джеїв в цьому році, які вразили нас своїми навичками і драйвом. Завжди неймовірно приємно бачити на сцені артистів, спраглих до нових знань і досвіду, який ми можемо їм передати».

Furkan отримає професійний контракт на € 100 000, який стане прямою інвестицією в його кар'єру ді-джея. Ось що він сам сказав про цю подорож, що тривала цілих 7 місяців: «Це був неймовірний, надзвичайно насичений досвід, який дав мені найцінніші знання, і який я буду пам'ятати протягом всієї своєї кар'єри. Я поліпшив свою техніку і отримав незабутні уроки майстерності, а також познайомився з ді-джеями, які будуть надихати мене всю кар'єру, - з моїми колегами-фіналістами і моєю новою родиною BURN».

З 10 000 чоловік із 26 країн, які подали заявку на участь в цьому році, до фіналу дісталися лише 16 ді-джеїв. Представник від України – Антон Биков увійшов до 8-ки кращих ді-джеїв проекту BURN RESIDENCY 2017. Фіналісти конкурсу провели два тижні в тренувальному таборі Bootсamp в світовій столиці танцювальної культури - на острові Ібіца. За цей час їм вдалося відвідати безліч майстер-класів та лекцій і спробувати себе в незліченних випробуваннях по продакшену та виконавській майстерності. Кожен з учасників отримав ціний досвід та знання, розвинув свої навички та отримав поради від легендарних представників сучасної електронної сцени.

MR.SUNNY РОЗПОВІДАЄ ПРО ПОДОРОЖ ДО BURN RESIDENCY 2017

Вівторок, 5 вересня 2017 року

Ібіца. Яхта. Море. Температура води +26. На борту в розпалі галаслива вечірка. За пультом - гуру техно Loco Dice грає на вертушках. На дивані свого друга і колегу слухає п'ятикратний володар статуетки DJ Awards - Luciano, пританцьовує біля бару переможець BURN RESIDENCY 2016 - Lollino, і, в цілому, на яхті, окрім мене, ще 16 ді-джеїв насолоджуються атмосферою boat party проекту BURN RESIDENCY 2017! “Тревога-тревога-диджев-слишком-много” співаю я відому пісеньку “Чугунного Скорохода” і прямую на денсфло святкувати завершення прес конференції проекту BURN RESIDENCY 2017.

 

22-24 серпня я провів на острові Ібіца з важливою місією - спостереження за наступним етапом міжнародного проекту BURN RESIDENCY 2017. Нагадаю, мені пощастило супроводжувати проект з національного відбору навесні цього року. Вже тоді я зрозумів, що BURN RESIDENCY  не піде пересічним шляхом талант-шоу, де найчастіше, творчість та талант можуть загубитися за, створеним на потіху публіці, реаліті-шоу.
BURN RESIDENCY - це не битва конкурсантів, а школа ... Школа виховання ді-джеїв.
Проект BURN RESIDENCY проходить не в штучних декораціях павільйону, а на культовому острові Ібіца.

 

Однак, незважаючи на таку географічно райську точку на карті, учасники проекту зібралися тут не для безтурботних вечірок.
Замість сонячних ванн у моря - майстер-класи від визнаних геніїв електронної музики: Seth Troxler, Nicole Moudaber, Steve Lawler, John Digweed, Jamie Jones, Maceo Plex, Luciano і Carl Cox; замість чадних клубних ночей - кропітка робота над саунд-продакшн після консультацій Luciano. До всього цього - підйом о сьомій годині ранку для занять йогою, яка тут не менш важлива для концентрації сил і спокою. "Повний дзен" - це стан, в якому половина учасників повинна прийняти рішення суддів і отримати зворотній квиток на літак. У той час як інші, так само спокійно, повинні направити свою енергію на наступні досягнення.
 
 

До вісімки кращих діджеїв цьогорічного проекту BURN RESIDENCY увійшов український представник Антон Биков. Особисто для мене, це не стало сюрпризом. Ще на стадії відбору, журі майже одноголосно відзначило високий рівень підготовки і вражаючу впевненість Антона, як елементи, які дозволять йому пройти далі за інших. Ді-джей не проявив й тіні хвилювання під час свого конкурсного виступу і подавав матеріал так, ніби це був не міжнародний проект з безпрецедентним призовим фондом - інвестиціями в кар'єру ді-джея в розмірі 100 000 євро (!), а просто - його невимушена хоум-паті.
Втім, так і є, національний відбір, в порівнянні з тренувальним табором, був найпростішою частиною змагань для учасників. У bootcamp проекту BURN RESIDENCY  немає місця аматорам, для яких професія ді-джей це всього лише приємне хобі на вихідні в компанії друзів.
Це не раз підкреслили в своїх промовах на прес конференції амбасадори та ментори BURN RESIDENCY 2017 - Pete Tong, Luciano і Philipp Straub.
 
 

Колись, на світанку популярності електронної музики ді-джею достатньо було бути першовідкривачем нового революційного, на той час, звуку.
Піт Тонг розповідає: «Андерграундна танцювальна музика базується приблизно на тих самих принципах, що і ранній панк-рок. Раніше в 1980-х ейсід-хаус і рейв-сцена була панк-роком для танцювальної культури - точкою відліку, з якої все й почалося». А тепер, коли dance-формат - перетворився на один із стовпів поп-індустрії, коли суспільство має повний доступ до всіх музичних благ через інтернет, коли фестивальна індустрія множить схожих один на одного EDM-клонів, коли бездушний маркетинг підносить на вершину ді-джейських топів глянцеві обличчя з обкладинок журналів - замало бути просто ді-джеєм.
Щоб новачок не застряг в тупиковому напрямку діяльності майстрів спорту з метання тортів зі сцени, стрибків у висоту з ді-джей плейсу або плавання на пінних вечірках Періс Хілтон, він повинен володіти чимось більшим, аніж просто бажанням  прославитись.
Ді-джей повинен мати харизму, а його музика - душу, яку відразу легко побачити серед терабайтів пластикового непотребу, що випускається щодня.
Ментори проекту BURN RESIDENCY охоче діляться досвідом, знаннями і навичками з учасниками проекту для нового ривка "еволюції танцювальної музики". Сьогодні це дуже актуально. Більше 25 років знадобилося, щоб історія зробила черговий виток і повторилася: поп-атракціону знову протистоїть контр-культура андеграунду.
Про становлення культури денсу Pete Tong і Luciano мовили не тільки в мікрофон, а й з "моніторів". Журналістам представили новий епізод BURN Residency Stories: The Underground, який і Вам раджу переглянути:На сьогодні за титул носія ідеї та перемогу в проекті  BURN RESIDENCY 2017 продовжують боротьбу три фіналісти: італієць Lorenzo De Blanck, турок Furkan Kurt і француз Dualitic.
На жаль, український фіналіст проекту отримав квиток додому. Але він повертається з величезним багажем знань, які 100% допоможуть йому правильно визначити свій шлях подальшого професійного розвитку та досягти своєї мети.
На мою думку, проект BURN RESIDENCY  надає більше аніж професійний контракт та інвестиції у діджейську справу - він об'єднує світову еліту денс-індустрії та виховує майбутню  інтелігенцію електронної музики! Light it up!МЕНТОР BURN RESIDENCY 2017 ЗАСНУВАВ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД


Понеділок, 4 вересня 2017 року

Ментор BURN RESIDENCY 2017, п’ятиразовий переможець DJ Awards, голова лейблу Cadenza та один з головних героїв Білого Острову - Luciano багато уваги приділяє благодійній справі. Не так давно він віддав свої клубні гонорари, зароблені на Ібіці місцевим організаціям, що опікуються здоров’ям дитини: лікарні Proyecto Juntos  та центру реабілітації дітей з особливими потребами APNEEF
Luciano прагне власним прикладом підвищити соціальну свідомість оточуючих, та робить все для того, щоб залучити якомога більше світових ді-джеїв до цієї ініціативи.В інтервью, що проходило під час прес-конференції у тренувальному таборі BURN RESIDENCY 2017, Luciano розповів:

Благодійність - це частина мене. Моє дитинство пройшло у складному середовищі. Тому мене завжди хвилювали соціальні проблеми. Тепер я батько чотирьох дітей і виховання молодшого покоління для мене є важливою справою.
Я завжди казав, що, як тільки я досягну успіху, то спрямую сили на благодійність. І ми це зробили! Створили ONE COIN FOR LIFE   (фонд заснований Luciano, його дружиною Francisca та сестрою Amélie). Це проект, в який віримо. Це спосіб вдосконалити те, чим я займаюсь, допомогти молодому поколінню зробити свій внесок у цей світ. Я завжди намагаюся допомагати і фінансувати з особистих прибутків. Або допомогти іншим збільшити доходи і стати самостійними.
Це моя мета та місія.

www.onecoinforlife.org - це платформа яка використовує унікальний статус Індустрії Електронної Музики у світі, її популярність та поширеність у світі.
На сьогодні фонд зосереджений на  допомозі уразливим верствам населення бідних країн, освітніх програмах та захисті екології.

Перші пожертви в фонд надійшли від колег Luciano та друзів його лейблу Cadenza. В майбутньому ONE COIN FOR LIFE сподівається отримати підтримку за рахунок більшої кількості установ та ді-джеїв. У цьому велику роль відіграють фани Cadenza і особисто Luciano: кожен з них бере участь у благодійності просто відвідуючи шоу та вечірки лейблу.

ЛЕГЕНДАРНИЙ ПРОДЮСЕР PETE TONG РОЗПОВІДАЄ ПРО УЛЮБЛЕНІ САУНДТРЕКИ!
 
П'ятниця, 1 вересня 2017 року

23 - 24-го серпня у тренувальному таборі на Ібіці BURN RESIDENCY 2017 пройшла прес-конференція. На заході були присутні ментори проекту, серед яких знаменитий Pete Tong . Ветеран музичної сцени, радіоведучий BBC, продюсер, власник лейблу FFRR Records, виконавчий директор і співзасновник Міжнародного музичного саміту (IMS) та один з найбільш легендарних ді-джеєв, відомий також своєю роботою над звуковим наповненням фільмів.

Завдяки Піту Тонгу в нашій голові та плейлисті надовго поселилися саундтреки до Harry Brown, The Beach, 24 Hour Party People і звичайно -  It's All Gone Pete Tong!А цього року Pete Tong, як звукорежиссер, приєднався до команди Netflix та працював над OST XOXO.

Денс-десант на проекті BURN RESIDENCY 2017, MR.Sunny поцікавився професійною думкою продюсера та дізнався  про саундтреки до сучасних фільмів, які найбільше вразили майстра електронних ритмів.
Pete Tong каже:  "Мені подобається те, що кожен раз створюють Крістофер Нолан і Ханс Ціммер. Це завжди щось особливе! Думаю, «Інтерстеллар» кращий санудтрек сучасності. Він ніколи не набридає. Ханс - справжній розумник та навколо нього зібралася приголомшлива команда.Якщо говорити про електронну музику, то саунд-оформлення Кліффа Мартінеса до фільму «Драйв» - це вершина, пік, електронної музики у кіно.
Я зараз не можу пригадати інші роботи, які через стільки років, вражали б мене з такою силою.І звісно, «Дюнкерк», чергова робота Крістофера і Ханса, так-само приголомшлива. Наповнена дійсно потужними саунд-ефектами, насиченим басовим звучанням - дуже цікава компіляція!”На завершення, додамо відео, де розкривається секрет, як Ханс Ціммер за допомогою звуку робить фільм таким напруженим.

УКРАЇНСЬКИЙ УЧАСНИК ПРОЕКТУ BURN RESIDENCY 2017 АНТОН БИКОВ ПОВЕРНУВСЯ З ІБІЦИ

Понеділок, 28 серпня 2017 року

Для Антона Бикова минулий тиждень виявився останнім у проекті BURN RESIDENCY 2017. Попри те, що українець не потрапив до трійки лідерів, він достойно представляв Україну на протязі 4 місяців та увійшов до ТОР-8 кращих ді-джеїв проекту BURN RESIDENCY 2017. А це неабиякий успіх!

Майстер-класи, семінари та живий досвід виступів на Ібіці - це лише незначна частина того, що отримав наш учасник завдяки проекту BURN RESIDENCY 2017. Антону випала унікальна можливість спілкуватися та перейняти досвід менторів проекту, таких як Carl Cox, Seth Troxler, Pete Tong, Luciano та багатьох інших.
До того ж, зірковий ді-джей Luciano відзначив професійність, талант та великий потенціал Антона Бикова. Luciano навіть зіграв трек Антона під час свого виступу, що надало нашому учаснику ще більше натхнення й сил розвиватись та професійно зростати.

Україна з гордістю зустрічала Антона. Ді-джей подякував всім за підтримку та поділився враженнями та планами на майбутнє. Зараз Антон планує вдосконалювати свій музичний матеріал, втілювати отриманні знання у своїй роботі та дивувати нас новою чудовою та якісною музикою.

ОГОЛОШЕНО ТОР-3 ПРОЕКТУ BURN RESIDENCY 2017

П'ятниця, 25 серпня 2017 року.

Неприємні новини з острову Ібіца: на жаль, український учасник Антон Биков вибув з проекту і не потрапив до трійки лідерів, які продовжать боротьбу у проекті. Проте, ми пишаємось Антоном, який став одним з 8-ми кращих ді-джеїв проекту!

Вибір фіналістів був непростим завданням для журі проекту, адже кожен із 8 учасників демонстрував високий рівень свого таланту та професійних навичок. У відборі фіналістам необхідно було відіграти 20-хвилинний сет перед легендарними Carl Cox та Luciano. Після прослуховування всіх сетів, журі обрали Lorenzo De Blanck (Італія), Dualitic (Франція) та Furkan Kurt(Туречинна).

Lorenzo De Blanck – італієць, який приїхав на острів з посмішкою та вразив всіх своїм відмінним музичним смаком та відкритою душею.

Dualitic – учасник з Франції, який з перших днів утримував високу планку техніки виконання та вибору музики.

Furkan Kurt – фіналіст з Туреччини, який відзначився унікальним стилем та якісними живими виступами. Він прибув на острів, щоб набути нового рівня в своїй професійній кар’єрі.

Антон Биков та всі учасники, які дійшли до попереднього етапу, здобули цінний досвід та натхнення розвиватись й досягати нових музичних вершин.
Ми щиро дякуємо Антону за те, що гідно представляв Україну у проекті BURN RESIDENCY 2017 і бажаємо успіхів та нових досягнень!

УКРАЇНСЬКИЙ УЧАСНИК АНТОН БИКОВ УВІЙШОВ ДО ТОП-8 КРАЩИХ ДІ-ДЖЕЇВ BURN RESIDENCY 2017

Четвер, 24 серпня 2017 року

Гарячі новини з Ібіци! Наш учасник Антон Биков пройшов до наступного етапу проекту і потрапив до 8-ки кращих ді-джеїв BURN RESIDENCY 2017.

Разом з Антоном у проекті продовжують участь наступні фіналісти: Deeplomatik (Польща), Gile (Литва), Furkan Kurt (Туреччина), Dualitic (Франція), Alfonsvs (Португалія), Lorenzo de Blanck (Італія), Alexiz Bcx (Бразилія).
  •  
Тепер час перевести подих, набратись сил та продовжувати змагання за супер-приз - 100 000 євро! Запекла боротьба триває, вся Україна вболіває за Антона, а Kiss FM триматиме Вас в курсі подій.

 

Нагадаємо, в рамках проекту BURN RESIDENCY 2017 всі учасники отримують майстер-класи, відвідують семінари та спілкуються с професіоналами індустрії, такими як Pete Tong , Luciano, Maceo Plex, Fatboy Slim та Carl Cox, щоб прокачати свої навички та вийти на абсолютно новий рівень майстерності.


Бажаємо успіху українському учаснику Антону Бикову та слідкуємо за його успіхами на хвилях Kiss FM!

KISS FM НА IBIZA!  BURN RESIDENCY 2017

Понеділок, 21 серпня 2017 рокуKISS FM завжди в центрі головних dance-подій.

Денс-десант радіостанції вже багато разів проводив свою роботу на глобальних івентах і фестивалях, таких як Amsterdam Dance Event, International Music Summit, Sónar Barcelona, Tomorrowland, Ultra Music Festival, Sziget Festival і багато інших. У найспекотнішу частину літа 2017, наш "сонячний" ведучий MR.Sunny відправляється на найгарячіший острів планети - Ібіцу, для того, щоб відвідати міжнародний етап проекту BURN RESIDENCY 2017.Нагадаємо, в рамках проекту, 16 фіналістів з різних країн, серед яких українець - DJ Anton Bykov, борються за право стати переможцем BURN RESIDENCY 2017 і отримати 100 000 євро інвестицій в кар'єру ді-джея і резиденство в кращих клубах Ібиці!
MR.Sunny стане свідком захоплюючої боротьби за титул переможця, поспілкується з учасниками проекту та їх зірковими наставниками, серед яких такі легендарні особи, як Pete Tong, Luciano, Loco Dice і Seth Troxler!

Також, в планах посла KISS FM, візит на кращу міжнародну радіостанцію Ibiza Sonica, яка є не тільки офіційним FM-голосом Білого Острова, але і впливовим рекорд-лейблом, тур-агентством і головним бродкаст-рупором культурних подій Ібиці.
Резидентами станції стали Carl Cox, John Digweed, Seth Troxler, Soul Clap, Anja Schneider, Andrea Oliva, а також українська ді-джей Nastia.

Балеарські клубні ночі теж не пройдуть непоміченими, бо на цьому тижні Ібіца танцює під сети Martin Garrix, Armin van Buuren, David Guetta, Above & Beyond, Cosmic Gate, Martin Solveig, Major Lazer Soundystem, Afrojack, Marshmello, Tale Of Us, Nina Kraviz, KiNK, Jamie Jones та Nicole Moudaber!
Слухай прямі включення з острову Ібіца, інтерв'ю з амбассадорами BURN RESIDENCY 2017 і захоплюючі новини Білого Острова в ефірі KISS FM 23-го і 24-го серпня з 14.00 до 16.00.

CARL COX ПРИЄДНАВСЯ ДО КОМАНДИ АМБАСАДОРІВ BURN RESIDENCY 2017

П'ятниця, 28 липня 2017 року

BURN Residency продовжує співпрацю з «Королем Ібіци» Карлом Коксом. Четвертий рік поспіль знаменитий ді-джей та продюсер стає амбасадором енергетичного напою BURN, наставником та членом журі міжнародного проекту BURN Residency 2017. Також, Карл долучиться до пошуку молодих музичних талантів для участі у проекті BURN Residency по всій земній кулі.Цього року, Carl Cox вже мав нагоду познайомитись з деякими молодими обдарованими ді-джеями, що приймають участь у проекті BURN Residency 2017, під час фестивалю Kappa FuturFestival 2017 у Турині (Італія). Надалі, Карл виступить наставников, буде тренувати та оцінювати успіхи 16-ти фіналістів разом з іншими амбасадорами бренду BURN, серед яких Luciano та Seth Troxler.
 
Вже наприкінці серпня легенда танцювальної електронної музики Carl Cox прибуде до тренувального табору Boot Camp, де упродовж тижня буде слідкувати за успіхами фіналістів проекту BURN Residency 2017 під час серії різноманітних змагань та випробувань. Нагадаємо, що 16 фіналістів проекту з різних країн, серед яких і український DJ Anton Bykov, змагаються за шанс отримати 100 000 євро інвестицій у власну кар’єру ді-джея та резиденство у клубах Ібіци.

PETE TONG ПРИЄДНАВСЯ ДО КОМАНДИ ЖУРІ ТА НАСТАВНИКІВ ПРОЕКТУ BURN RESIDENCY 2017

Вівторок, 20 червня 2017 року

Легендарний Dj, продюсер, один із засновників фонду IMS, власник лейблу FFRR record та куратор BBC Radio Pete Tong (Піт Тонг) приєднався до команди журі та наставників міжнародного конкурсу ді-джеїв BURN Residency 2017. Новий амбасадор бренду енергетичного напою BURN є визначною персоною у світі сучасної електронної танцювальної музики. Його кар’єра охоплює понад 20 років розвитку, що робить його дійсно сучасною легендою EDM.

 
Піт Тонг опинився серед суддів діджейського змагання BURN Residency 2017 не випадково. Безліч нині популярних артистів та ді-джеїв стали відомими завдяки його унікальному дару розпізнавати та розвивати таланти інших. Серед таких зірок Daft Punk та deadmau5, які завдячують своєму успіху саме Піту Тонгу. Для усіх ді-джеїв та артистів світу велика честь записати свій новий альбом у студії Піта Тонга та випустити його під лейблом FFRR record.
 
На разі, Pete Tong проживає у Лос-Анджелесі, звідки транслює своє популярне радіо-шоу в ефірі BBC Radio у Великобританії, а також на радіостанціях Evolution та iHeartRadio в США. Легендарне шоу Піта Тонга називають «Святим Граалем» електронної музики, який надає натхнення, сили та впевненості молодим ді-джеям, спонукає їх до розвитку та створення дійсно якісної танцювальної музики нового покоління.
 
Учасникам проекту BURN Residency 2017, серед яких і український фіналіст національного відбору DJ Anton Bykov, пощастило мати такого наставника, як Піт Тонг. Легенда електронної музики залюбки поділиться зі своїми учнями майстерністю, а також хитрощами музичного бізнесу на всесвітньому рівні.

BURN ВІТАЄ DJ LUCIANO В ЯКОСТІ НОВОГО АМБАСОДОРА БРЕНДУ

Вівторок, 13 червня 2017 року

Легендарний Luciano став новим амбасадором бренду BURN, який приєднається до проекту BURN Residency 2017 – масштабного пошуку молодих незвіданих талановитих  ді-джеїв.


Ді-джей, продюсер і власник лейбла Cadenza Records, Luciano виступить в якості наставника, екзаменатора та радника для фіналістів протягом усього проекту BURN Residency 2017. Luciano буде тісно співпрацювати з брендом BURN,  виступить партнером на всіх важливих проектах - таких, як запуск BURN Radio цього літа  та стане хедлайнером нового фестивалю Big BURN Istanbul (Турція).
 
Вже скоро, а саме 5 липня, знаменитий ді-джей Luciano проведе наступний етап проекту - 16 фіналістів змагання вирушать до Женеви і відвідають домашню студію Luciano, де вони пройдуть повний процес навчання з запису власного треку. Слідом за сесіями один-на-один, учасники BURN Residency спробують свої сили в записах, які оцінить особисто Luciano. Крім результатів, знаменитий ді-джей також дасть молодим ді-джеям особисті настанови і поради.
 
Luciano прокоментував свою нову “посаду”:
«Я по-справжньому щасливий можливості попрацювати разом з BURN і вплинути на розвиток наступного покоління DJ-талантів. BURN Residency - це унікальний проект,  якій дозволяє молодим діджеям і продюсерам отримати унікальні знання і особистий досвід в кожному аспекті діяльності професійного діджея. Також я з нетерпінням чекаю своєї першої поїздки в Стамбул, де я виступлю в якості хедлайнера на новому фестивалі Big BURN - і я вже рахую дні до того, як мені пощастить попрацювати з фіналістами конкурсу та побачити, як розвивається їхня кар'єра».
 
Всебічне навчання в області ді-джей мистецтва від зразкового виконавця стане важливою подією, натхненням і викликом для кожного з 16 учасників проекту BURN Residency 2017, з яких лише один зможе отримати титул переможця проекту, що приведе його або її до своєї першої 5-тижневої резиденції на легендарному острові Ібіца .

DJ ANTON BYKOV ПРОЙШОВ  У НАСТУПНИЙ ЕТАП ПРОЕКТУ BURN RESIDENCY 2017

П’ятниця, 26 травня 2017 року
 
За результатами суддівського голосування після виступу усіх 26 учасників конкурсу, DJ Anton Bykov увійшов до 16-ти фіналістів BURN Residency 2017, які продовжують свою участь у проекті!
 
Вітаємо Антона з черговою перемогою та бажаємо успіхів у наступних випробуваннях. Нагадаємо, що попереду шістнадцятку фіналістів чекають виступи у європейських столицях світу та запекла боротьба за шанс отримати 100 000 євро інвестицій у власну кар’єру професійного діджея та резиденство у кращих клубах Ібіци.

DJ ANTON BYKOV ВІДІГРАВ ПЕРШИЙ ЛАЙВ-СЕТ НА ОСТРОВІ ІБІЦА В РАМКАХ ГЛОБАЛЬНОГО ПРОЕКТУ BURN RESIDENCY 2017

Четвер, 25 травня 2017 року
 
Сьогодні, під час перебування у тренувальному таборі Bootcamp на острові Ібіца, DJ Anton Bykov відіграв свій перший лайв-сет перед почесним журі міжнародного конкурсу BURN Residency 2017!
 
Судді та учасники конкурсу з різних країн відреагували на виступ Антона бурхливими емоціями підтримки та виказали повагу українському діджею. Можна з упевненістю сказати, що український фіналіст діджейського змагання BURN Residency 2017 відкрився на 100% та упевнено зайняв місце одного з лідерів BURN Residency 2017.
 DJ ANTON BYKOV ПОЛЕТІВ ДО ТРЕНУВАЛЬНОГО ТАБОРУ BURN RESIDENCY 2017 НА ОСТРОВІ ІБІЦА

Понеділок, 22 травня 2017 року
 
Сьогодні український переможець проекту BURN Residency 2017 DJ Anton Bykov полетів до Іспанії на острів Ібіца, щоб отримати шалений заряд нових знань від найвідоміших діджеїв світу, дізнатися усі секрети майстрів створення електронної танцювальної музики, а також поборотися за своє "місце під сонцем" у продовженні міжнародного проекту BURN Residency 2017.
 
Нагадаємо, що сьогодні фіналісти проекту з 26 країн світу зібралися у тренувальному таборі Bootcamp на білому острові, де на цьому тижні пройде Міжнародний Музичний Саміт (IMS FORUM) за участі Seth Troxler, Nicole Moudaber, Patrick Walker, Bernad Sumner та ще понад сотні лекторів з різних куточків планети.
 
Ми щиро вітаємо Антона з прибуттям до світової діджейської столиці та слідкуємо за його успіхами на хвилях найтанцювальнішої радіостанції KISSFM.
 

НАЙЯСКРАВІШІ МОМЕНТИ УКРАЇНСЬКОГО ФІНАЛУ BURN RESIDENCY 2017 

Вівторок, 16 травня 2017 року

Міжнародний проект BURN Residency 2017, який шукає талановитих діджеїв по всій земній кулі, триває!
25 квітня 2017 відбувся український фінал BURN Residency 2017, під час якого п’ятірка фіналістів, до якої увійшли DJ Roman Sith, DJ Greenjack, Dj Anton Bykov, DJ AleVtinA та DJ Max Pollyul, змагалися за шанс представляти Україну на міжнародній діджей арені в проекті BURN Residency 2017, відігравши наживо свої неймовірні сети. Ми невтомно продовжуємо вітати Dj Anton Bykov з перемогою та віримо в його успіх у наступних етапах проекту!

Українського переможця визначило компетентне журі, до якого увійшли: творчий та музичний тандем всесвітньо відомих діджеїв Artur і BatishARTBAT; відома не тільки в Україні, але й у світі гастролюючий діджей Dj Nastia (Анастасія Топольська),  а також український фіналіст BURN  Residency 2016, талановитий дiджей i продюсер DJ Slef.
 
Дуже скоро фіналісти з 26 країн учасниць проекту BURN Residency 2017 відправляться в тренувальний табір (Bootcamp) на острів Ібіца, а вже згодом, за підтримки BURN, зможуть виступити на фестивалях у різних містах Європи та позмагатися за головний приз - 100 000 євро інвестицій у власну кар’єру професійного діджея та резиденство у кращих клубах Ібіци.
 

ВИЗНАЧЕНО УКРАЇНСЬКОГО ФІНАЛІСТА BURN RESIDENCY 2017

ДОЧЕКАЛИСЯ! Iм’я українського фіналіста BURN Residency 2017 вже відомо!

DJ Anton Bykov, вітаємо з перемогою!!! Саме DJ Anton Bykov отримав шанс позмагатись за 100 000 євро інвестицій у власну кар’єру професійного ді-джея та резиденство у кращих клубах Ібіци. Слідкуй за подальшими новинами BURN Residency 2017  та досягненнями українського фіналіста на kissfm.ua

ЗАКРИТИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФІНАЛ BURN RESIDENCY 2017

Вівторок, 25 квітня 2017 року

В BAO bar пройшов закритий український фінал проекту BURN Residency 2017!

Кожен з ТОП 5 діджеїв проекту відіграв свій неймовірно крутий мікс перед журі, яке вже завтра в прямому ефірі KISS FM назве українського фіналіста проекту BURN Residency 2017.

Лише ОДИН діджей отримає шанс позмагатися за головний приз – резидентство у кращих клубах Ібіци та професійний контракт на 100 000 ЄВРО.

ГОСТЬОВИЙ СЕТ ВІД DJ MAX POLLYUL У СТУДІЇ KISS FM

Понеділок, 24 квітня 2017 року

ГОСТЬОВИЙ СЕТ ВІД DJ ALEVTINA У СТУДІЇ KISS FM

П'ятниця, 21 квітня 2017 року

ГОСТЬОВИЙ СЕТ ВІД DJ GREENJACK У СТУДІЇ KISS FM

Четвер, 20 квітня 2017 року

ГОСТЬОВИЙ СЕТ ВІД DJ ROMAN SITH У СТУДІЇ KISS FM 

Середа, 19 квітня 2017 року

ГОСТЬОВИЙ СЕТ ВІД DJ ANTON BYKOV У СТУДІЇ KISS FM 

Вівторок,18 квітня 2017 року

ЧЕТВЕР 25 КВІТНЯ – УКРАЇНСЬКИЙ ФІНАЛ BURN RESIDENCY 2017!

Хто представить Україну в глобальному проекті BURN Residency 2017?
 
25 квітня всі ТОП 5 діджеїв відіграють свої сети перед компетентним журі, яке визначить українського фіналіста проекту BURN Residency 2017. Лише ОДИН діджей  продовжить участь у проекті та потрапить на перший етап міжнародного тренувального табору Bootсamp – 4-денного тесту, за підсумками якого будуть відібрані 16 учасників з різних країн, які пройдуть до наступного етапу і виступлять на Європейському концерті або фестивалі.
 
Для визначення переможця українського відбору BURN Residency 2017 журі застосовуватиме наступні критерії: найоригінальніший виступ в плані оригінальної композиції, якості, стилю та техніки.
 
Ім’я фіналіста українського відбору проекту BURN  Residency 2017 стане відомим вже в четвер 27 квітня!

ЖУРІ УКРАЇНСЬКОГО ВІДБОРУ BURN RESIDENCY 2017
 
Журі українського відбору BURN Residency 2017 складається з експертів індустрії і відомих діджеїв:
 
DJ Slef - український фіналіст BURN  Residency 2016. Талановитий дiджей i продюсер, один з яскравих представникiв українського діджеїнгу.
Nastia – Анастасія Топольська, відома не тільки в Україні, але й у світі – гастролючий діджей. Українка та пишається цим. Постійний резидент KISS FM, а також багатьох українських та європейських клубів, постійний учасник європейських денс-фестивалей.


 
ARTBAT - творчий та музичний тандем двох добре відомих в Україні та світі діджеїв –Artur і Batish. Їх треки звучать у сетах найкрутіших європейських діджеїв:  Richie Hawtin, Marco Carola, Paco Osuna та інших.
 
 

ГОСТЬОВІ СЕТИ ВІД ТОП 5 У СТУДІЇ KISS FM
 
Настав час познайомитись ближче з діджеями української п’ятірки проекту BURN Residency 2017! Для цього ми запросили кожного фіналіста на інтерв’ю та LIVE-сет у студію KISS FM!
 
Графік виступів ТОП 5:
 
18 квітня –  DJ Anton Bykov

19 квітня –  DJ Roman Sith

20 квітня –  DJ Greenjack
 
21 квітня –  DJ AleVtinA

24 квітня –  DJ Max Pollyul

Кожен з діджеїв ТОП 5 буде в ефірі у день виступу з 19:10 до 19:45!

ТОП 5 УКРАЇНСЬКИХ ФІНАЛІСТІВ BURN RESIDENCY 2017

Нарешті стали відомі ТОП 5 українських фіналістів BURN Residency 2017!
У п'ятірку увійшли DJ AleVtinA , DJ Max Pollyul, DJ Anton Bykov, DJ Greenjack та DJ Roman Sith! Тепер на фіналістів очікує напружена боротьба за шанс представляти Україну на міжнародній арені. Кожен з діджеїв відіграє свій сет у студії KISSFM.

 


 DJ Anton Bykov

DJ Greenjack

DJ Roman SithПОДАЧА ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ BURN RESIDENCY 2017 ЗАВЕРШЕНА

Десятки талановитих українських ді-джеїв вже надіслали свої круті мікси, щоб стати одним з п'яти щасливих українських фіналістів проекту!

Отже… Дуже скоро імена ТОП 5 головних претендентів будуть відомі!
 
А 12-го квітня після 19-ї години – в студії КІССФМ український фіналіст минулорічного BURN Residency Slef розповість про свій досвід, надихне на подальшу боротьбу і відіграє ексклюзивний півгодинний гостьовий сет на КІССФМ!


 

ГЛОБАЛЬНИЙ КОНКУРС СЕРЕД ДІДЖЕЇВ BURN RESIDENCY 2017 ШУКАЄ КРАЩІ НЕЗВІДАНІ ТАЛАНТИ ПО ВСІЙ ЗЕМНІЙ КУЛІ

BURN Residency пропонує молодим і талановитим діджеям рідкісний шанс - можливість почати успішну міжнародну кар'єру, яка приведе їх на сцену європейського фестивалю і подарує 5-тижневу резиденцію в столиці електронної музики, на острові Ібіца.

Переможець BURN Residency 2017 отримає контракт на €100 000 - пряму інвестицію у власну кар'єру молодої зірки електронної музики.
 
Кожен етап конкурсу буде оцінювати колегія журі, що складається з експертів індустрії і легендарних діджеїв. Серед суддів і запрошених менторів BURN Residency 2017 можна побачити такі знамениті імена, як Карл Кокс, Піт Тонг, Джон Дігвід, Maceo Плекс, Стів Лоулер, Лучіано і Джеймі Джонс - всі вони прийматимуть активну участь у змаганні та поділяться з учасниками порадами про те, як побудувати успішну кар'єру діджея.
 
ПРОГРАМА BURN Residency 2017
 
ПОДАННЯ ЗАЯВОК ОНЛАЙН: 31 січня - 01 квітня 2017
РОЗГЛЯД ЗАЯВОК: 1 - 11 квітня 2017
ВИСТУПИ MIX OFF: 12 – 30 квітня 2017
ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТАБІР / BOOTCAMP (1 етап): травень 2017
ТУРНЕ 16 ФІНАЛІСТІВ: дати уточнюються
ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТАБІР / BOOTCAMP (2 етап): дати уточнюються
РЕЗИДЕНЦІЇ У КЛУБАХ ІБІЦИ: дати уточнюються