NIVEA Sun Lady

Анкета
Список учасників
226
Учасниці
Travel Guide
Переможниця

№ и дата выпуска

 На украинском

На русском

1) 15 июля (ПН)

Пляж Cala Jondal (кАля джОндал), Ібіца, Іспанія
Один з цілодобових пляжів острова Ібіца. Шалений, різноманітний, яскравий. Вкритий золотим піском, яким так славиться паті-острів. Саме на цьому пляжі розташовано два відомих клуби Jockey Club і Particular. Щоночі тут гримлять запальні вечірки, а вдень туса-people можуть акумулювати сили під відбірний chill-out.
Пляж Cala Jondal розташований в десяти кілометрах від міста San Josep. Дістатися туди можна на автобусі.

Пляж Cala Jondal (кАля джОндал), Ибица, Испания
 Один из круглосуточных пляжей острова Ибица. Сумашедший, разнообразный, яркий. Покрытый золотым песком, которым так славится пати-остров. Именно на этом пляже
расположено два известных клуба Jockey Club і Particular. Каждую ночь здесь гремят зажигательные вечеринки, а днем туса-people могут аккумулировать силы под отборный  chill-out.
Пляж Cala Jondal находится в десяти километрах от города San Josep. Добраться туда можно на автобусе.

 

2) 16 июля (ВТ)

Пляж Матіра, острів Бора Бора, Таїті
Matira Beach - це топ-місце на Бора-Бора. Місцева лагуна захищена кораловими рифами, тому вода в затоці спокійна і тепла. В її глибинах мешкають акули, яких, під наглядом інструктора, дозволяється годувати.
На Matira Beach можна орендувати байдарки, водні лижі, зайнятися снорклінгом або греблею на каное.
Неподалік від пляжу розташований ресторан Bloody Mary, який полюбляють світові знаменитості.

Пляж Матира, остров Бора Бора,  Таити 
Matira Beach – это топ-место на Бора-Бора. Местная лагуна защищена коралловыми рифами, поэтому вода в заливе спокойная и теплая. В ее глубинах обитают акулы, которых, под надзором инструктора, разрешается кормить.
На Matira Beach можно арендовать байдарки, водные лыжи, заняться снорклингом или греблей на каноэ.
Неподалеку от пляжа расположен ресторан Bloody Mary, где любят бывать знаменитости.
 

3) 17 июля (СР)

Пляж Ансе Сурс д’Аржан, остров Ла-Діг, Сейшели
Райський пляж Ансі Сурс д'Аржан знайомий багатьом, оскільки саме тут знімалися найгламурніші рекламні ролики. Незважаючи на свою популярність, цей пляж досить спокійне місце, яке ділиться на невеликі затишні бухти гранітними скелями.
Завдяки рифу вода тут спокійна круглий рік, а рожево-білий пісок робить пляж ідеальним місцем для яскравих фотосетів. Урізноманітнити релакс можна прогулянкою до острова Коко і снорклінгом.

Пляж Ансе Сурс д’Аржан, остров Ла-Диг, Сейшелы
Райский пляж Ансе Сурс д’Аржан знаком многим, поскольку именно здесь снимались самые гламурные рекламные ролики. Несмотря на свою известность, этот пляж достаточно спокойное место, которое делится на небольшие уютные бухточки гранитными скалами.
Благодаря рифу вода здесь спокойная круглый год, а розово-белый песок делает пляж идеальным местом для ярких фотосетов. Разнообразить пляжный релакс можно прогулкой до острова Коко и снорклингом.
 

4) 18 июля (ЧТ)

Пляж Шампань, Вануату
Один з хедлайнерів серед усіх пляжів світу за версією авторитетних туристичних журналів.
Свою назву пляж Шампань отримав завдяки тому, що під час припливу вода тут вирує і вивільняє бульбашки, немов шампанське. Подібний ефект створює газ, що виділяється вулканічною породою на дні моря.
Пляж Шампань відомий вражаючим міксом рожевого піску, кристально прозорої води і темно-смарагдової зелені.

Пляж Шампань, Вануату
Один из хедлайнеров среди всех пляжей мира по версии авторитетных туристических журналов.
Свое название пляж Шампань получил благодаря тому, что во время прилива вода здесь бурлит и пузырится, как шампанское. Подобный эффект производит газ, выделяемый вулканической породой на дне моря. 
Пляж Шампань известен поразительным миксом розового песка, кристально прозрачной воды и темно-изумрудной зелени.
 

5) 19 июля (ПТ)

Пляж Вайтхевен, Квінсленд, Австралія
Вайтхевен – найбільш неймовірний пляж у світі.
Він розкинувся на території Національного парку Австралії - Квінсленд, який охороняється державою. Тут не буває натовпів туристів, оскільки потрапити на пляж можна тільки за спеціальним дозволом. Завдяки цьому місце зберегло унікальну незайману красу.
Ідеально чисті кварцові піски пляжу простягнулися на 4 кілометри вздовж смарагдових вод Коралового моря. Картинка - абсолютно нереальна.

Пляж Вайтхэвен, Квинсленд, Австралия
Вайтхэвен – самый невероятный пляж в мире.
Он раскинулся на территории Национального парка Австралии – Квинсленд, который охраняется государством. Здесь не бывает толп туристов, поскольку попасть на пляж можно только по  специальному разрешению. Благодаря этому место сохранило первозданную уникальную красоту.
Идеально чистые кварцевые пески пляжа протянулись на 4 километра вдоль изумрудных вод Кораллового моря. Картинка — абсолютно нереальная.

6) 22 июля (ПН)

Пляж Тулум, Мексика
Пляж на березі Карибського моря, вподобаний черепахами і дайверами, розташований в безпосередній близькості від древніх розвалин цивілізації майя.
Завдяки храму майя Тулум і став культовим серед туристів. Цій споруді вже більше 400 років, і вона буквально нависає над неймовірної краси пляжем.
До пляжу зручно добиратися від популярного курорту Канкун - всього півтори години на автобусі. Проїзд коштує близько $ 5.

Пляж Тулум, Мексика
Пляж на берегу Карибского моря, облюбованный черепахами и дайверами, находится в непосредственной близости от древних розвалин цивилизации майя.
Благодаря храму майя Тулум и стал культовым среди туристов. Этому сооружению уже более 400 лет, и оно буквально нависает над потрясающим пляжем.
К пляжу удобно добираться от популярного курорта Канкун – всего полтора часа на автобусе. Проезд стоит около $5. 
 

7) 23 июля (ВТ)

Тренгану, Малайзія
Тренгану - спокусливе місце для шанувальників пляжного життя. Саме пляжі і є його гордістю поряд зі шкірястими черепахами і фантастичними первозданними островами.
Прозора вода, дрібний білий пісок, черепахи та маленькі акули, які вільно плавають у акваторії, - ось головні фішки цих пляжів.
Безліч туристів надають перевагу відпочинку на пляжах Тренгану з травня по жовтень, щоб поспостерігати за гігантськими черепахами, які відвідують місцеві береги в цей період.

Тренгану, Малайзия
Тренгану – соблазнительное место для любителей пляжной жизни. Именно пляжи и составляют его гордость наряду с кожистыми черепахами и фантастическими первозданными островами.
Прозрачная вода, мельчайший белый песок, свободно плавающие черепахи и маленькие акулы — вот главные фишки этих пляжей.
Множество туристов предпочитают отдыхать на пляжах Тренгану с мая по октябрь, чтобы понаблюдать за гигантскими черепахами, которые посещают местные берега в этот период.
 

8) 24 июля (СР)

Пляж Майа Бей, Тайланд
Саме тут знімали фільм «Пляж» з Леонардо ді Капріо.
Пляж Майя Бей розташований на маленькому острові Пхі Пхі Лей, який оголошений національним заповідником. Масивні скелі, які щільно оточують білий пісочний пляж, - це і є ввесь острів. Перфектне місце для зйомок сюжету про усамітнений рай далеко від цивілізації.
Відвідати Майя Бей можна тільки в період з листопада по квітень.

Пляж Майа Бей, Тайланд
Именно здесь снимали фильм «Пляж» с Леонардо ди Каприо.
Пляж Майя Бэй находится на маленьком острове Пхи Пхи Лей, который объявлен национальным заповедником. Утес из высоких скал, которые плотно окружают белый песочный пляж, – это и есть весь остров. Перфектное место для съемок сюжета про уединенный рай вдали от цивилизации.
Посетить Майя Бэй можно только в период с ноября по апрель.

9) 25 июля (ЧТ)

Пляж Грейс Бей, Карибські острови
Пляж Грейс-Бей на острові Провіденсьялес - один із наймальовничіших на Карибах і в світі. Білі цукрові піски пляжу простягаються на 19 кілометрів. Грейс Бей оточений кораловими рифами і розташований на шляху міграції горбатих китів.
Кольори, ідеально чистої, морської води нагадують калейдоскоп - глибокі й блакитні, вони постійно змінюють свої відтінки.
Незважаючи на велику кількість готелів, пляж не надто багатолюдний.

Пляж Грейс Бей, Карибские острова
Пляж Грейс-Бей на острове Провиденсьялес - один из самых живописных на Карибах и в мире. Белые сахарные пески пляжа простилаются на 19 километров. Грейс Бей окружен коралловыми рифами и расположен на пути миграции горбатых китов.
Цвета, идеально чистой, морской воды напоминают калейдоскоп – глубокие и голубые, они постоянно меняют свои оттенки.
 Несмотря на большое количество отелей, пляж не слишком многолюден.
 

10) 26 июля (ПТ)

Boulders Beach - Cape Town (Балдерс Біч, Кейптаун).
Цей пляж складається з гранітних брил, через це його так й назвали. Родзинкою пляжу є 3000 колонія пінгвінів, яка розташувалася тут з 1982 року. Це одне з небагатьох місць на землі, де можна спостерігати за життям цих вразливих птахів з близької відстані. Для цього обладнані спеціальні оглядові майданчики. Крім цього Балдерс Біч це цілий ряд невеликих бухт, частково оточених гранітними валунами, вік яких налічує більше 540 мільйонів років.

Boulders Beach - Cape Town (Балдерс Бич, Кейптаун).
Этот пляж состоит из гранитных глыб, по этому его так и назвали.  Изюминкой пляжа является 3000 колония пингвинов, которая расположилась здесь с 1982 года.  Это одно из немногих мест на земле, где можно наблюдать за жизнью этих уязвимых птиц с близкого расстояния. Для этого оборудованы специальные смотровые площадки. Кроме этого Балдерс Бич это целый ряд небольших бухт, частично окруженных гранитными валунами, возраст которых насчитывает более 540 миллионов лет.
 

11) 29 июля (ПН)

Пляж Нунгві в Танзанії, на півночі острова Занзібар.
Крім кришталево чистої води і дрібного білого піску, цей пляж може похвалитися кораловими рифами і великою кількістю морських мешканців поблизу від берега. Ця частина острова не відгороджена від океану рифом, тому тут досить глибоко навіть у відливи. У Нунгві туристів зі всього острова привозять покупатися в глибокій прохолодній воді і помилуватися заходами сонця.

Пляж Нунгви в Танзании, на севере острова Занзибар.
Помимо кристально чистой воды и мелкого белого песка, этот пляж может похвастаться кораловыми рифами и обилием морских обитателей в непосредственной близи от берега. Эта часть острова не отгорожена от океана рифом, поэтому здесь достаточно глубоко даже в отливы. В Нунгви туристов со всего острова привозят покупаться в глубокой прохладной воде и полюбоваться закатами.

12) 30 июля (ВТ)

Пляж Sun Island (Сан Айленд), Мальдіви.
Нереально блакитна вода і білі пісок - це саме про цей пляж. Sun Island, розташований на острові Налагурайду. Широкий пляж, обширна лагуна. Крім того, тут є прокат велосипедів і навіть міні-автомобілі, в яких гостей розводять по міні-дорогах. Також є рівні дернові галявини для гольфу. Всі мислимі зручності і заходи доступні тут і вдень, і вночі. Велика увага приділяється дайвінгу: неподалік є цікаві місця.

Пляж Sun Island (Сан Айленд), Мальдивы.
Нереально голубая вода и белые песок - это именно про этот пляж. Sun Island, расположенный на острове Налагурайду.  Широкий пляж, обширная лагуна. Кроме того, здесь есть прокат велосипедов и даже мини-автомобили, в которых гостей разводят по мини-дорогам. Также есть ровные дерновые лужайки для гольфа. Все мыслимые удобства и мероприятия доступны здесь и днем, и ночью. Большое внимание уделяется дайвингу: неподалеку есть интересные места.
 

13) 31 июля (СР)

Пляж Hanalei Bay (Ганалєї Бей), Гаваї, США.
Тут знаходиться найбільша та красива бухта на півдні Гавайських островів. Бухта, яка розташувалася півколом, найчистіший океан і величезні величні гори навколо бухти створюють просто неймовірний пейзаж. Ганалєї Бей - не найпопулярніше у туристів місце на Гавайях і завдяки цьому тут можна знайти відносне усамітнення і спокій.

Пляж Hanalei Bay (Ганалеи Бэй), Гавайи, США.
Тут находится самая красива бухта на юге Гавайских островов. Бухта, которая расположилась полукругом, чистейший океан и огромные величественные горы вокруг бухты создают просто невероятный пейзаж.  Ганалеи Бэй — не самое популярное у туристов место на Гавайах и благодаря этому здесь можно найти относительное уединение и покой.

14) 1 августа (ЧТ)

Пляж Playa Paraiso (Плая Параізо), Куба.
Один з кращих пляжів в світі, в перекладі Playa Paraiso звучить як Пляж Раю. Тут можна виділити кілька безперечних переваг - білосніжний піску, бірюзові лагуни відкритого моря. Лагуни, забезпечують достаток спокійного і відносно мілководдя для плавання. Пляж настільки великий, що тут завжди можна знайти собі місце, а також насолодитися в місцевому барі колоритними кубинськими напоями.

Пляж Playa Paraiso (Плайа Параизо), Куба.
Один из лучших пляжей в мире, в переводе Playa Paraiso звучит как Пляж Рая. Тут можно выделить несколько несомненных преимуществ – белоснежный песка, бирюзовые лагуны открытого моря. Лагуны, обеспечивают изобилие спокойного и относительно мелководья для плавания. Пляж настолько большой, что тут всегда можно найти себе место, а также насладиться в местном баре колоритными кубинскими напитками.
 

15) 2 августа (ПТ)

Пляж Margaret River (Маргарет Рівер), Австралія.
Поверніть собі смак до життя, провівши відпустку на річці Маргарет, розташованої всього в чотирьох годинах їзди на південь від австралійського міста Перт. Чарівна і радісна атмосфера річки Маргарет приваблює відпочиваючих своїм сонцем, пахощами диких квітів і можливістю побачити мігруючих китів. Поплавайте разом з дельфінами у Банбері або попірнати з відомою дерев'яної пристані Басселтоні. Якщо ж до цього додати вишукану місцеву кухню, вина і пишність навколишнього пейзажу, то ви, без сумніву, отримаєте формулу ідеального відпочинку.

Пляж Margaret River (Маргарет Ривер), Австралия.
Верните себе вкус к жизни, проведя отпуск на реке Маргарет, расположенной всего в четырех часах езды на юг от австралийского города Перт. Чарующая и радостная атмосфера реки Маргарет привлекает отдыхающих своим солнцем, благоуханием диких цветов и возможностью увидеть мигрирующих китов. Поплавайте вместе с дельфинами в Банбери или поныряйте с известной деревянной пристани Басселтона. Если же к этому добавить изысканную местную кухню, вина и великолепие окружающего пейзажа, то вы, без сомнения, получите формулу идеального отдыха.
 

16) 5 августа (ПН)

Пляж Bahía Solano (Баия Солано), Колумбия.
Это место станет незабываемым для заядлых любитель природы. На пляже Баия Солано можно бездельничать на белом песке, погружаться в глубины океана, чтобы посмотреть на красоту кораллов, или отправиться наблюдать за китами. Каждый год с июня по октябрь к Тихоокеанскому побережью Колумбии приплывают горбатые киты. Каждый, кому представилась возможность увидеть этих великолепных млекопитающих вблизи, говорит, что это незабываемый опыт.
 

Пляж Bahía Solano (Баія Солано), Колумбія.
Це місце стане незабутнім для затятих любителів природи. На пляжі Баія Солано можна байдикувати на білому піску, занурюватися в глибини океану, щоб подивитися на красу коралів, або відправитися спостерігати за китами. Щороку з червня по жовтень до Тихоокеанського узбережжя Колумбії припливають горбаті кити. Кожен, кому випала можливість побачити цих чудових ссавців зблизька, кажуть, що це незабутнє видовище.

17) 6 августа (ВТ)

Пляж Karekare (Карекаре), Нова Зеландія.
Це поправу один з найбільш мальовничих пляжів Окленда. Це порівняно невелика ущелина примітна своїми двома водоспадами. З них утворюється кришталева річка, яка проходячи крізь дюни перетинає пляж Карекаре. На південь пляж переходить у свампланд – який складається з дюн, трав, кущів, дерев, скель і води різного походження між морем і крутим скельним урвищем. Прекрасні краєвиди зроблять відпочинок не забуваємим. Цікавий факт, не дарма на пляжі Карекаре знімали знаменитий фільм «Піаніно».

Пляж Karekare (Карекаре), Новая Зеландия.
Это поправу один из самых живописных пляжей Окленда. Это сравнительно небольшое ущелье примечательно своими двумя водопадами. Из них образуется кристальная речка, которая проходя сквозь дюны пересекает пляж Карекаре.  К югу пляж переходит в свампланд - состоящую из дюн, трав, кустов, деревцев, скал и воды различного происхождения между морем и крутым скальным обрывом.  Прекрасные виды сделают отдых не забываемым. Интересный факт, не даром на пляже Карекаре снимали знаменитый фильм «Пианино».
 

18) 7 августа (СР)

Пляж Canggu (Канггу), Балі.
Екзотичний край Канггу - втілення духу острова Балі. Теплі незалежно від пори року води Індійського океану, найчистіші піщані пляжі для вечірніх прогулянок і високі хвилі для любителів серфінгу, приголомшлива мальовнича пишність тропічної зелені. Органічне поєднання місцевого колориту та сучасності оцінить гідно кожен шанувальник комфортного відпочинку в оточенні пальм і фантастичних природних красот.

Пляж Canggu (Канггу), Бали.
Экзотический край Канггу – воплощение самого духа острова Бали. Теплые независимо от времени года воды Индийского океана, чистейшие песчаные пляжи для вечерних прогулок и восхитительно высокие волны для любителей серфинга, потрясающая живописная пышность тропической зелени. Органичное сочетание местного колорита и современности оценит по достоинству каждый поклонник комфортного отдыха в окружении пальм и фантастических природных красот.
 

19) 8 августа (ЧТ)

Пляж Dominical (Домінікал), Коста Ріка.
Враховуючи унікальне розташування і багато миль майже пустинній території, оточеній горами, які покриті густими джунглями, «Домінікал» і вся берегова лінія на південь від нього являють собою прекрасні місця, де ви знайдете багато піску, вражаючий навколишній пейзаж, цікаві водоспади в джунглях і багато недорогого житла. Цей пляж вважається одним з кращих для серфінгу, завдяки високому прибою. Звичайним пляжникам тут часто буває не затишно. Але любителі серфінгу знайдуть тут відмінні хвилі, а любителі самостійних подорожей - спокій і романтику.

Пляж Dominical (Доминикал), Коста Рика.
Учитывая уникальное расположение и многие мили почти пустынной территории, окруженной горами, которые покрыты густыми джунглями,  «Доминикал» и вся береговая  линия к югу от него представляют собой  прекрасные места, где вы найдете много песка, впечатляющий окружающий пейзаж, интересные водопады в джунглях и много недорогого жилья.  Этот пляж считается одним из лучших для серфинга, благодаря высокому прибою. Обычным купальщикам здесь часто бывает не уютно. Зато любители серфинга найдут здесь отличные волны, а любители самостоятельных путешествий — покой и романтику.