Kureni Історичні @ Київ

KURENI стали свідком не лише історичних моментів, а й активним учасником змін у свідомості суспільства від шістдесятників до сучасних меломанів. Відкрив двері на схилі Дніпра у середині 1960-х, арт-простір KURENI вважається одним з найлегендарніших і єдиний досі працюючий з тих часів заклад Києва.

Продовжиться плетіння багатогранної музичної канви з виразним саундом від проєкту Louder Than Words, творчої натхненниці і резидентки KISS FM – Liana Malinovska, та фірмовим лайвом на електронній флейті + саксофоні від Koyya, який відкриє цю весняну суботу першим.

Переживши революції, пандемію і не зупинившись в непрості часи повномасштабного, KURENI залишається вірним місії бути осередком мистецтва та взаємопідтримки, а сучасна бурхлива реінкарнація культурного коду України розкрилась тут якісними електронними подіями. Збираючи під своєю стріхою добрих людей, талановитих митців та музикантів з усіх куточків Києва і Світу, KURENI трансформувався в місце благодійних досягнень і подій, одна з яких знову візьме вас в теплі обійми…

KURENI ІСТОРИЧНІ
13 квітня | 18:00-23:00
Онлайн квитки