З чим пити світле пиво? Їжа, здатна максимально розкрити смак цього напою

З чим пити світле пиво? Їжа, здатна максимально розкрити смак цього напою
20.05.2024
94
Процес вживання світлого пива складно уявити без теплої дружньої компанії і, звичайно, смачних закусок. Якщо ви хочете замовити пиво світле з доставкою додому, скористайтеся послугами онлайн-супермаркету Турбо. Це відомий сервіс експрес доставки з широким товарним асортиментом, доступними цінами та унікальною бонусною системою TurboCoin. Крім пива клієнти Турбо можуть замовити свіжі овочі, фрукти, м'ясо, рибу, напівфабрикати, готову їжу, солодощі та багато іншого. 

Команда Turbo дуже відповідально ставиться до здоров’я своїх клієнтів, ретельно відбираючи постачальників та доставляючи замовлення в спеціальних термосумках. Завдяки власним дарксторам в Києві кур’єри Турбо доставляють замовлення від 15 хвилин. Все дуже швидко та зручно. Оформити замовлення можна онлайн на сайті Turbo.ua або в фірмовому мобільному додатку. Замовивши товарів на суму від 400 грн, ви отримуєте приємний бонус — безкоштовну доставку.Найкращі закуски до світлого пива


Справжні поціновувачі світлого пива знають, що його легкий і водночас дуже насичений смак краще не перебивати їжею, адже тоді справжньої насолоди від вживання напою ви не отримаєте. Фахівці взагалі радять не вживати їжу як мінімум за годину до пінного, щоб повною мірою оцінити смакові характеристики напою.

Але якщо ви все-таки зголодніли, вибирайте їжу, яка не переб'є, а лише підкреслить неповторний смак світлого пива. Це можуть бути:

  • Різні морепродукти (раки, креветки), сушена чи в'ялена риба. 
  • Страви з птиці з гарніром та ароматним соусом. Зазвичай на гарнір до м'яса та світлого пива подають овочі. 
  • Сирні крекери, різні види сиру, кільця цибулі у клярі.
Нефільтроване світле пиво має оригінальний м'який смак з легкою кислинкою. З ним чудово поєднуються такі страви, як смажена риба та овочі, грибний жульєн, фруктова нарізка, різотто з морськими гребінцями.

А ось з чим світле пиво точно не варто поєднувати, так це з жирними баранячими чи свинячими реберцями. Напій для такого застілля має бути більш міцним.

В чому варто подавати світле пиво?


Окрім правильно підібраних закусок друга важлива умова максимально повної передачі смаку світлого пива — використання правильного посуду. Для кожного сорту світлого пива існують окремі види келихів, які мають свої унікальні характеристики. Одні з них допомагають зберегти піну на поверхні напою, інші призначені для того, щоб краще роздивитися колір пінного.

Для подачі світлого пива можна використовувати наступні види келихів:

  • Традиційний пивний кухоль. Має широку циліндричну форму з ручкою збоку. Вона допомагає уникнути випадкового нагрівання напою від тепла рук. Кухоль може бути виконаний як з товстого скла, так і з дерева. 
  • Pilsner. Це витончений високий келих, який звужується донизу. Широка частина дозволяє сформувати стійку піну. Підходить для таких стилів світлого пива, як пілзнер, світлий ель, американський лагер та бік.
  • Weizen Glass. За формою нагадує Pilsner, але має значно більшу кривизну у верхній частині. Це допомагає підтримувати шар піни. Weizen Glass ідеально підходить для пшеничного елю.
  • Tulip (Тюльпан). Витончено вигнутий келих, який розширюється догори та має коротку ніжку. Форма келиха підтримує піну, сприяє посиленню смаку та аромату напою. Підходить для ламбіків та світлого елю.
Наливати світле пиво потрібно під кутом 45°, тримаючи пляшку над склянкою на висоті приблизно 3 см.

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл KISS FM: ще більше цікавого