Masterskaya випустила фільм про легенду українського техно7 жовтня Будинок культури Masterskaya спільно з Ballantine's представили заключний випуск із циклу фільмів про електронних музикантів України - «За сценою».

 
Героєм фінального випуску став Станіслав Толкачов - легенда українського техно. Перший електронний музикант, який випустив техно-реліз на вінілі, виступив в Berghain, Tresor, Griessmuehle, Concrete і в багатьох інших легендарних клубах Європи.
Його музика об'єднує берлінський мінімалізм і класичне звучання детройтського техно. Він видавався тільки на європейських і американських лейблах, таких як Funque Droppings, MORD, M_Rec, Semantica, Subsist, Geophone, Modularz і «Тріп» Ніни Кравіц
.
У фільмі «За сценою» Стас розповів про те, як зароджувалася техно-культура в Україні, коли не було Інтернету, але було радіо. Як музикант з Дніпра з'явився на американському лейблі і чому не працював з українськими. Поділився думками, чому аналогові синтезатори краще цифрових. А ще — показав, як він проявляє фотографії для своїх виставок і зіграв live-set.