Ukraine Dancing повертається в ефір KISS FM

Ukraine Dancing повертається в ефір KISS FM
06.06.2023
3943

Після тривалої перерви, пов’язаної з повномасштабним вторгненням росії в Україну, програма Ukraine Dancing повертається в ефір KISS FM. Нагадаємо, що це проєкт про україномовну денс-музику, який знайомить слухачів з найкращими україномовними треками, реміксами та мешапами від вітчизняних саунд-продюсерів. Радіошоу Ukraine Dancing виходить щоп'ятниці з повтором у понеділок о 21:00.
 
«Я знаю, що багато музикантів та діджеїв з нетерпінням чекали цієї новини, адже в програмі ми частенько підтримуємо молодих виконавців, які лише починають свою музичну кар'єру, але їх роботи вже встигли пролунати на всю країну. Зізнаюся, у перші дні  повномасштабного вторгнення було не до проєкту… Мабуть, як і кожен музикант та діджей нашої країни, відчував дискомфорт і творчий ступор. Втім успіхи Збройних сил України стимулювали нас відновити проєкт. І ми зробили це та публікували нові випуски шоу на нашому YouTube-каналі. За цей час кількість людей, що почали слухали українську музику зросла в десятки разів, як і кількість підписників. І така позитивна тенденція в бік українізації зберігається по сей час! Словом, війна нас не зламала і я радий знову повернутися з цим проєктом в ефір улюбленої радіостанції», – розповідає його засновник Богдан Ліпич (Lipich).

На радіо вже прозвучали два випуски, які доступні для прослуховування та завантаження на сайті KISS FM у розділі Подкасти, а також на офіційному телеграм-каналі Ukraine Dancing. У 299 випуску ведучий розповів, як знані музиканти та діджеї боряться із труднощами під час війни та допомагають Збройним силам України.
А от 300 ювілейний випуск став подарунком для слухачів: вийшов мегамікс, в якому автор зміксував 100 українських треків.Нагадаємо, в рамках проєкту функціонує й щорічна премія україномовної денс-музики Ukraine Dancing Awards, переможців яких нагороджують у студії KISS FM за значний внесок в україномовну денс-музику.

Щоб потрапити до програми Ukraine Dancing – надсилайте свою музику на info@ukrainedancing.com.