Сонячне затемнення в квітні: що принесе та як поводитися

Сонячне затемнення в квітні: що принесе та як поводитися
08.04.2024
2575
8 квітня 2024 року відбудеться повне сонячне затемнення, пік якого припаде на на 20:18 за Києвом.  Це астономічне явище закриє весняний коридор затемнень, який розпочався від місячного затемнення 25 березня. Коридором затемнень вважають період між місячним і сонячним затемненнями, що відбуваються одне за одним протягом невеликого проміжку часу.

Спостерігати за затемненням не зможуть жителі України та більшості інших країн. Повну фазу затемнення буде видно лише мешканцям вузької смуги у Північній та Центральній Америці.

Вплив сонячного затемнення

Явище, коли Сонце чи його частини зникають, віддавна лякало людей. Однак і зараз астрологи вважають, що це явище може бути небезпечним, адже воно затуманює розум людей, вводить їх в оману. Це затемнення буде в знаку Овна. Це може означати ускладнення в усьому, що стосується лідерства, боротьби та впевненості у власних силах. Затемнення може принести чимало непорозумінь, а також загострення конфліктів на різних рівнях.


Що не варто робити

Переїжджати на нове місце

Змінювати роботу

Ухвалювати доленосні рішення

З1ясовувати стосунки

Ризикувати

Що варто робити

Займатися здоров'ям

Робити прибирання, створювати затишок в оселі

Проводити час з рідними та друзями

Покращувати свій настрій хорошою музикою: до речі, нещодавно Yampolsky, Mary's Land та Odarka презентували спільний трек «Holding Me»