«Гриби» оголосили про закінчення концертної діяльності.

«Гриби» оголосили про закінчення концертної діяльності.
Український хіп-хоп-гурт «Гриби» перестане давати концерти після 2017 року. Про це фронтмен колективу Юрій Бардаш оголосив на виступі в Одесі 25 серпня:
"Так сталося, що група закінчує концертну діяльність в цьому році, 31 грудня. Зараз в Одесі ми даємо, виходить, останній концерт", - сказав він.
До кінця 2017-го колектив планує відіграти 15 концертів, серед яких - три в Києві, а також в Москві, Лондоні, Берліні та Мінську.
Нагадаємо, що колектив «Гриби» був заснований в 2016 році і наразі має один студійний альбом. У березні 2017-го група випустила сингл «Тает Лед» і кліп до нього, який за кілька тижнів набрав більше 10 мільйонів переглядів.
Новини KISS FM: ще більше цікавого
26.06.2026
14
Bloom Twins презентували ремікс на англомовний сингл DOROFEEVA
26.06.2026
48
Keep Rocking! Mr.Sunny дропнув новий реліз
26.06.2026
58
PROBASS ∆ HARDI презентують «VITER TA ISKRA»
24.06.2026
101
Хаус-гуру DJ Lutique святкує День народження!
19.06.2026
216
"Богиня хардкору" Miss K8 святкує День народження
17.06.2026
281
DJ LUTIQUE та Xsonatix випустили спільний Indie Dance трек "Ah-Ah"
16.06.2026
174
Мартін Гаррікс натякає на колаборацію з Мадонною: що відомо про трек «Bizarre»
12.06.2026
255
Подорож у часі з 2K DJ та Seraphyre
10.06.2026
166
День народження святкує Артем Ткаченко — серце та драйв гурту PROBASS ∆ HARDI!
09.06.2026
249
Mahmut Orhan підірвав соцмережі сетом у рідному селі