ONUKA представили пісню-маніфест проти війни

Сьогодні гурт ONUKA представив нову пісню «Guns Don’t Shoot». Композиція стала другим синглом із майбутнього альбому «MOZAЇKA».

Сам гурт охарактеризував пісню, як «антивоєнний маніфест, заклик до милосердя, спрямований у вічність».
«Світ крихкий. Війна починається з пострілу. Для того, щоб спалахнуло полум’я достатньо лише натиснути на курок. Стріляє не зброя, стріляє людина».



Вихід альбому «MOZAЇKA» був запланований на листопад поточного року, але наразі його перенесли на невідомий термін.

Також, нещодавно Onuka відмовилась виступати з російськими музикантами. 10 листопада мав відбутись виступ в Празі. Однак колектив відмовився виходити на сцену, побачивши в списку російських музикантів. Група висунула свої умови, попросивши зняти артистів з програми. В іншому випадку Onuka відмовлялися виступати на концерті. Як повідомляють ЗМІ, організатори погодилися на умови Onuka.

Новини KISS FM: ще більше цікавого