Після виступу The XX викрали ді-джейське обладнання

Минулого тижня The XX виступали в Сіднеї в рамках свого австралійського туру, коли їм запропонували виступити на секретній афтерпаті після концерту. На вечірці, вхід на яку був безкоштовним і яка проходила в покинутому бункері за околицями міста, прийшло близько 400 осіб.
Вечірка була успішною, проте зранку організатори виявили, що ді-джейські плеєри, мікшер, навушники та освітлювальні прилади в цілому на суму близько $ 6000 були вкрадені.
Організатори вечірки випустили звернення, в якому підкреслюється, що вхід на захід був безкоштовним, а всі артисти виступали без гонорарів. Щоб допомогти компенсувати втрати від вкраденого обладнання, організатори просять всіх, хто прийшов на вечірку, пожертвувати хто скільки зможе.
Новини KISS FM: ще більше цікавого
26.06.2026
42
Keep Rocking! Mr.Sunny дропнув новий реліз
26.06.2026
55
PROBASS ∆ HARDI презентують «VITER TA ISKRA»
24.06.2026
99
Хаус-гуру DJ Lutique святкує День народження!
19.06.2026
216
"Богиня хардкору" Miss K8 святкує День народження
17.06.2026
280
DJ LUTIQUE та Xsonatix випустили спільний Indie Dance трек "Ah-Ah"
16.06.2026
172
Мартін Гаррікс натякає на колаборацію з Мадонною: що відомо про трек «Bizarre»
12.06.2026
255
Подорож у часі з 2K DJ та Seraphyre
10.06.2026
165
День народження святкує Артем Ткаченко — серце та драйв гурту PROBASS ∆ HARDI!
09.06.2026
248
Mahmut Orhan підірвав соцмережі сетом у рідному селі
08.06.2026
214
Королева українського трансу: DJ Anna Lee відсвяткувала День народження!