Diplo і Mark Ronson представили перший трек зі спільного EDM-проекту Silk City

EDM-проект Silk City, що складається з Diplo (Major Lazer, Jack U) та Марка Ронсона (автор всім відомого «Uptown Funk») представили свою першу роботу «Only Can Get Better» і кліп на неї. Трек записаний за участю австралійського вокаліста Денієля Меррівезера.

Про те, що музиканти хочуть об'єднати сили в Silk City, стало відомо ще в січні цього року, проте до сьогоднішнього дня все, що було чутно від дуету - анонси декількох виступів на фестивалях. За словами Ронсона, проект був названий на честь ресторану, в якому вони з Diplo познайомилися 15 років тому.




В цьому році Diplo вже встиг записати спільну роботу з MØ і Іваном Дорном, а так же випустив два треки в складі проекту LSD - «Genious» і «Audio».

Новини KISS FM: ще більше цікавого