Ableton випустила десять креативних інструментів для Live 10 Suite

Компанія Ableton створила безкоштовний набір інструментів і ефектів під назвою Creative Extensions для власників Live 10 Suite, софта, що вийшов в лютому нинішнього року.
 
Включені в Creative Extensions синтезатори Max For Live є оновленням / виправленням попередньої версії. У ньому також присутній інструмент для симуляції різних просторів (з різною реверберацією), для підвищення пітчу, студійної обробки і секвенсирування мелодій та ефекту затримки (delay).
 


MIDI-секвенсор в пачці називається Melodic Steps, він призначений для «поліритмічних мелодій». Віртуальний аналоговий синтезатор Poli теж задуманий для поліфонічних звуків, а моно Bass and Pitch Hack є «багатоцільовим пітч-ефектом для творчого звукозмінення».
 
В Creative Extensions є ефект Gated Delay, лімітер Color Limiter, натхненний «пісочним звучанням апаратних лімітерів», інструмент Re-Enveloper, щоб підкреслити необхідне і заретушувати непотрібне, а також ревербераційний інструмент Spectral Blur, що дозволяє додати «ефірне спектральне розмиття» будь-якого звуку.
 
Creative Extensions можна скачати в розділі Packs браузера Live.