Мобільний додаток WhoSampled тепер зможе розповісти «ДНК пісень»Сайт WhoSampled оновив свій мобільний додаток, яке працює на зразок Shazam: слухає музику і видає її назву. Крім основної інформації в ньому можна буде дізнатися «повну ДНК» пісні: використані семпли, існуючі кавер-версії, ремікси та інше.
 
База даних WhoSampled семплами, реміксами і кавер-версіями поповнюється вже десять років і тепер в ній понад півмільйона треків - саме вона використовується в мобільному додатку. Сервіс, до речі, став дуже популярним серед любителів танцювальної музики та хіп-хопу.
 
Генеральний директор WhoSampled Надав Пораз розповів, що розширений функціонал завжди був метою для додатку.
 
«Ми мріяли додати ці функції з моменту, коли запустили додаток, шість років тому. Ви можете ідентифікувати пісню, і потім копнути глибше та дізнатися, які інші треки були засемпловані в цікавому для вас записі. Наприклад, приспів або риф можуть звучати знайомо, але вони взяті звідкись ще. Інші додатки з розпізнавання музики можуть дати вам її назву, а WhoSampled це єдиний додаток, який дасть відповідь на ваше запитання, дозволяючи зрозуміти походження композиції», - пояснив Надав Пораз.
 
Нову версію програми можна безкоштовно скачати в AppStore і GooglePlay. Для iOS за 3,99 доларів доступна версія без реклами.