У лондонському клубі Fabric пройде рейв для всієї родиниВосени у лондонському клубі Fabric вперше пройде велика вечірка для усієї родини. Її проведуть промоутери Big Fish Little Fish, які влаштовують заходи, націлені на батьків і їх дітей. Резиденти клубу гратимуть драм-енд-бейс, джангл, техно і хаус.

 
У першому залі можна буде почути двох легенд: Terry Francis і Jacob Husley з WetYourSelf, а другий, де зазвичай виступають гості, окупує лейбл Hospital Records і його артисти London Elektricity, BCee і Chris Inperspective.
 
Засновник і директор Big Fish Little Fish Ханна Сондерс не приховує радості з приводу майбутньої події: «наш бренд в Fabric - це мрія, яка, нарешті, стане реальністю. Fabric для тисяч клаберів, в числі яких і я сама, є джерелом натхнення і чудових спогадів. Потусуватися зі своїми сім'ями на танцполі буде для нас честю і привілеєм».
 
Щоб дотримати рекомендації ВООЗ, промоутери не стануть включати стробоскопи, а звукову систему відрегулюють до безпечної гучності. Але обіцяють, що музика буде грати «досить гучно, щоб відчути, що ти у клубі».
 
Big Fish Little Fish пройде в Fabric 30 вересня з 14:00 до 16:30.