Matthew Dear записав перший за шість років альбом «Bunny»

«Bunny» це перший альбом, який Меттью Дер (Matthew Dear) за останні шість років записав під власним ім'ям - він вийде в жовтні на лейблі Ghostly. На платівці будуть кілька треків у співпраці з Tegan And Sara.
 
Дер паралельно пише музику під ім'ям Audion, став автором міксу серії DJ Kicks і багато їздить з гастролями, тому попередній альбом «Beams» він видав в 2012-му - графік роботи дуже щільний. У минулому році продюсер поділився першими двома треками з нової платівки: «Modafinil Blues» і «Bad Ones», останній з яких зроблений з канадським поп-дуетом Tegan And Sara. Ще один їхній спільний трек на релізі називається «Horses».
 
«У моїй кар'єрі є дещо, що я полюбив, - каже Дер. - Я можу робити, що хочу. Я можу використовувати стільки часу, скільки вважаю за потрібне, і потім переводити це в музику. Саме там ви її знайдете: в моїй голові, на вінчестерах, по дорозі в машині, коли я везу своїх доньок до школи».
 
Відповідаючи на питання, чому альбом називається «Bunny» ( «Кролик»), Дер каже, що йому до душі, як це слово виглядає і звучить.
 
«Bunny» вийде в світ 12 жовтня. Нижче слухайте два сингли з нього.