Swedish House Mafia оголосили про возз`єднання в 2019 році

Під час прес-конференції Axwell, Steve Angello та Sebastian Ingrosso офіційно підтвердили своє повернення, і оголосили подробиці першого виступу, за 6 років, який відбудеться 4 травня 2019 року на Tele2 Arena в їх рідному місті, Стокгольмі. Також гурт розповів, що вони готуються у великий тур з новою музикою та програмою.
Чутки про формальне возз'єднання вперше поширилися після їх несподіванної появи та шоу на Ultra Miami, на початку цього року. Протягом минулого тижня чутки значно посилилися, так як в Стокгольмі почали з'являтися численні плакати, а на офіційному сайті встановили таймер зворотного відліку. Натискаючи на годинник, фанати переходили на сторінку реєстрації. Після чого шанувальники отримували підтвердження на електронну скриньку від компанії з продажу квитків і подій Live Nation.
Новини KISS FM: ще більше цікавого
02.06.2026
133
День народження абсолютної легенди KISS FM — Іри Чемпіон!
29.05.2026
264
Y:K & MalYar випускають “Loud Enough”
28.05.2026
160
Данський діджей JAXSTYLE випустив документальний фільм про свою подорож в Україну
22.05.2026
2756
Головний вірус травня: The Chemical Brothers — «Go»
16.05.2026
425
Техно зірка Nakadia: про солідарність з Україною
15.05.2026
301
Work Tonight! - новий бенгер від Yampolsky
15.05.2026
264
PROBASS ∆ HARDI переосмислює «Ч.А.С.»
11.05.2026
370
8Kays презентує новий сингл «Inner Light» та готує велике повернення до Києва
05.05.2026
457
Birthday Vibes: Вітаємо Miss Monique!
02.05.2026
315
Neumateria повертається з концептуальним релізом «DIARY»