ABC назвав Девіда Гетта «хрещеним батьком електронної музики»

Девід Гетта (David Guetta) став об'єктом мемів. Це сталося після виходу в ефір сюжету передачі «Nightline» американського телеканалу ABC, в якій французького ді-джея та продюсера називають «хрещеним батьком електронної танцювальної музики» і людиною, який «привіз хаус в Америку».

Відповідь Девіда Гетта не змусила себе довго чекати:
«Деяким людям подобаються суперечки, але я за позитив! Я закохався в хаус-музику, будучи ще тінейджером в 80-х, коли вперше почув чиказький хаус по радіо в Парижі. Це був запис Farley Jackmaster Funk "Love Can not Turn Around". Звучання мене повністю захопило. У цій музиці було послання любові, відкритості і заклик до об'єднання людей, це надихнуло мене зробити першу вечірку в Парижі у 1988 році. Потім я керував клубом Queen, куди запрошував Френкі Наклс, Девіда Моралеса, Dj Pierre, Masters At Work, Денні Тенаглію та інших. Я намагався вчитися у цих піонерів і ділитися цим чудовим почуттям з іншими. Хаус-музика народилася в руках таких людей як Френкі Наклс і Ларрі Леван. Спадщина жанру і цих артистів дуже важлива для мене.»
 
Треба відзначити, що Гетта колись випустив один справжній хаус-трек - це було до його переходу в EDM і поп. У 1994 році разом з Робертом Оуенс він записав сингл «Up & Away», реміксований Dimitri From Paris.
 
Ось кілька мемів, що з'явилися після виходу передачі в ефір:
 
Тут Гетта постає на одній фотографії з описом Ларрі Леваном в клубі Paradise Garage


«Рідкісне фото Девіда Гетта, що приносить хаус-музику в США».


А це перероблена обкладинка однієї з основоположних хаус-записів світу Маршала Джефферсона «The House Music Anthem».